Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 17:34 Bu haber 3569 kez okundu
 
Samsun Genç MÜSİAD’ın yeni başkanı Yeni Başkanı Muhammed Ali SOFİ oldu
Samsun Genç MÜSİAD’ın Samsun Şube 7. Genel Kurulunda Yeni Dönemin Başkanlığına Muhammed Ali SOFİ seçildi.
EKONOMİ Haberi
Samsun Genç MÜSİAD’ın yeni başkanı Yeni  Başkanı Muhammed Ali SOFİ oldu

Genel Kurul açılış konuşmasını yapan 6. Dönem Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Ersin Canikli , "  Ülkemiz son 10 yılda birçok alanda büyük gelişmeler kaydederken, bizlerde hem içeride hem dışarıda daha ferah bir Türkiye için gençler olarak çalışacağımızın her zaman bilinmesini isteriz.  Genç MÜSİAD’ ın emeklisi olmaz MÜSİAD’ lısı olur.  1,5 yıl önce Cem Emre Çakan kardeşimizden aldığım görevi Muhammed Ali Sofi kardeşimize devrediyorum." dedi.

 

Ersin Canikli’ den  görevi devralan Muhammed Ali Sofi de , “Genç MÜSİAD’da bir görev devir teslimi daha gerçekleşti. Genç MÜSİAD Samsun Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız Türkiye’nin en değerli sivil toplum kuruluşlarından biri olan MÜSİAD’ın 11.000’i aşan üyesi var ve yaklaşık  60.000’e yakın işletmeyi temsil ediyor. 1 milyon 600 bin kişiye istihdam sağlayıp,93 ülkede 223 noktada hizmet veren önemli bir değeriz.  Burası Türkiye’mizi ileriye taşıyacak gençlerin büyük bir çatı altında toplandığı okuldur. Bizim ilkelerimiz ve değerlerimize sahip olan, bizlerle aynı havayı teneffüs eden tüm gençlerin MÜSİAD ve Genç MÜSİAD çatısı altında yeri daima hazırdır. Yarının dünyasını biz gençler inşa edeceğiz." diye konuştu.

 

Toplantı , Genç MÜSİAD Genel Başkan Vekili Yasin Emre Ertemel, Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri  Bahadır Yılmaz, Akif Enes Kütük, MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan ve üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir , AK Parti İl Başkanı Av.Ersan Aksu,Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Cem Emre Çakan, MHP Atakum İlçe Başkanlığı'ndan Başkan Vekili Teoman Özkalaycı ve yönetim kurulu, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mahmut Aydın, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç, Gençlik ve Spor Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun İl Kültür Müdürü Adnan İpekdal ,Genç STK Başkanları katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Kurul sonunda 7.Dönem Genç MÜSİAD Samsun Yönetimi listesi şu isimlerden oluştu:

Muhammed Ali Sofi (Başkan),

İnanç Gür,

Alper Canikli,

Ahmet Rasim Göksel,

Aykut Sancak,

Ahmet Korkmaz,

Mustafa Yunus Gonca,

Emre Şengil,

Eray Gür,

Şerif Can Sezer,

Çağrı Salih Oktav,

Barış Kadir Yalçın,

Muhammed Ali Oral,

Serkan Hekimoğlu

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Genç, MÜSİAD’ın, yeni, başkanı, Yeni, , Başkanı, Muhammed, Ali, SOFİ, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı