Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 19:16 Bu haber 1886 kez okundu
 
Samsun Genç Partililer Cem Uzan'ı bekliyor
Genç Parti Samsun İl ve İlçe Teşkilatları İstişare Toplantısı Bafra'da gerçekleştirildi.
SİYASET Haberi
Samsun Genç Partililer  Cem Uzan'ı bekliyor

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen başkanlığında yapılan toplantıya,  İlkadım İlçe Başkanı Erol Ayakta, Terme İlçe Başkanı Lokman Küçük, Bafra İlçe Başkan Recai Koca, Canik İlçe Başkanı Ali Uysal ve ilçe yöneticileri katıldı.

 

Samsun'da yeni seçilen il yönetimiyle teşkilatlanmayı sürdüren Genç Parti'de, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İl Başkanı Şen, Bafra İlçe Başkanlığı'nın ev sahipliğinde düzenlenen istişarelerin, her ay farklı ilçede Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, önceliklerinin teşkilatlanmayı tamamlamak olduğunu ifade ederek, "En kısa sürede seçime girecek hazır bir teşkilat yapısıyla, sürgündeki onursal genel başkanımız Cem Uzan'ın ülkemize gelmesini bekliyor olacağız." dedi.

 

ÖNCELİK TEŞKİLATLANMA

 

Genç Parti olarak ilk önceliklerinin Samsun'da tüm teşkilatlanmayı tamamlamak olduğunu ifade eden Başkan Şen, "İlçelerimize çok önem veriyoruz. Bafra’nın kronikleşmiş problemlerini  ve yapılabileceklerimizi ele aldık. 17 güzide ilçemizde yakın zamanda teşkilatlanmamızı bitireceğiz. Her ay bir ilçemizde toplanıp, sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatıracağız. En kısa sürede seçime girecek bir teşkilat yapısıyla, onursal genel başkanımız Cem Uzan'ın ülkemize gelmesini hazır bekliyor olacağız." diye konuştu.

 

Şen, Bafra İlçe Başkanı Recai Koca'ya konukseverliğinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Genç, Partililer, , Cem, Uzan'ı, bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı