Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:36 Bu haber 931 kez okundu
 
Samsun İl Kültür Müdürü Adnan İpekdal Asaleten atandı
13 İle yeni Kültür ve Turizm Müdürü ataması yapıldı. Atamalarda İller arasında yerdeğişimi dikkat çekerken, Görevi vekaleten yürüten Samsun İl Kültür Müdürü Adnan İpekdal Asaleten atandı.
TURİZM Haberi
Samsun İl Kültür Müdürü Adnan İpekdal Asaleten atandı


Kültür ve Turizm Bakanlığı Atama Kararları Resmi Gazetede yayınlandı.

Bölgemizde, Artvin ve Gümüşhane, Erzurum ve Giresun İl Kültür Müdürlerinin yerleri karşılıklı olarak değiştirildi. Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İpekdal asaleten atandı.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığının atama kararları ile Bayburt İl Kültür ve  Turizm Müdürlüğüne Bekir Kurtoğlu, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Halil  Çalışır, Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burhan Torun, Samsun İl Kültür  ve Turizm Müdürlüğüne Adnan İpekdal, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Teoman  Karaca, Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Aydın Aslan getirildi.
 
Ayrıca Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burdur İl Kültür  ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Gümüşhane  İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne  Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Ateş, Erzurum İl Kültür ve Turizm  Müdürlüğüne Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Giresun İl Kültür ve  Turizm Müdürlüğüne Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, Kars İl  Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Burdur  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah  Kılıç atandı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, İl, Kültür, Müdürü, Adnan, İpekdal, Asaleten, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı