Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 09:51 Bu haber 1668 kez okundu
 
Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç COVİD 19'a yakalandı
COVİD 19 ile mücadelede önemli tavsiyelerde bulunan ve 15 Ocak'da COVİD 19 aşısı yaptırarak bunu sosyal medya hesabından yayınlayan Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç COVİD 19'a yakalandı.
SAĞLIK Haberi
Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç COVİD 19'a yakalandı

 

Etkisini sürdüren COVİD 19  vatandaşlarla birlikte sağlık çalışanlarını da vurmaya devam ederken bu kez aşı da yaptırmasına rağmen, Samsun'daki mücadelenin en tepedeki  ismi COVİD 19'a yakalandı. 

 

COVİD 19 ile mücadelede vatandaşlara önemli tavsiyelerde bulunan ve 15 Ocak'da COVİD 19 aşısı yaptırarak bunu sosyal medya hesanından yayınlayan Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç'un COVİD 19'a yakalanarak Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındığı öğrenildi.

 

MUTASYONLU VİRÜS MÜ?

 

Aşı da yapılmasına ve vatandaşlara önerdiği tedbirlere rağmen COVİD 19'a yakalanan Samsun İl Sağlık Muhammet Ali Oruç'un hastalığa yakalanması Mutasyona Uğramış Virüs mü? sorusunu da gündeme getirdi.

 

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri,  Sağlık Müdürü Oruç'un, tedavisinin sürdüğünü, hastalığı ağır geçirmediği, sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi. 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, İl, Sağlık, Müdürü, Dr., Muhammet, Ali, Oruç, COVİD, 19'a, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı