Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 13:25 Bu haber 8370 kez okundu
 
Samsun İYİ Partide hastanede devir teslim
İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Genel başkan yardımcısı Müsavat Dervişoğlu'nun da hazır bulunduğu, hastanede yapılan törenle İl Başkanlığını Recep Güleroğlu'na teslim etti.
SİYASET Haberi
Samsun İYİ Partide hastanede devir teslim

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu , Genel İdare Kurulu üyeleri ve milletvekillerinin katıldığı törende Ömer Süslü Geçirdiği Kazanın ardından ilk defa kameralar karşısına geçti.

tedavi gördüğü hastanede basın mensuplarına ve İYİ partililere seslenen Süslü:

"Öncelikle hoş geldiniz sayın genel başkanım yardımcımız milletvekillerimiz ilçe başkanlarımız sağolsunlar .Çok kalabalık bir heyetle gelmişler siz değerli basın 
mensuplarımız hoş geldiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Evet talihsiz bir kaza yaşadım bugün bu şekilde karşınızdayım.
 Allah nasip ederse hocamızın da desteğiyle İnşallah en kısa sürede  ayaklanmayı bekliyoruz .

Türkiye'nin en güzel şehri bence Samsun'dur ve bu  şehrin İl Başkanlığı yatarak maalesef yapılamayacaktır.Bu nedenle devir-teslim gerekiyordu Recep Güleroğlu abimiz başkan oldu.

bu zor görevi altından kalkacağına inanıyorum İnşallah samsun'da yerel seçimlerde çok iyi sonuçlar alacağız. Allah nasip ederse ve ben kalkarsam partimiz için gece gündüz Beraber çalışacağız dedi."

Dervişoğlu, Genel Başkan Meral Akşener'in selamını getirdiğini söyledi . 

Süslü'nün doktoru durumu hakkında bilgi verdi ve durumunun iyiye gittiğini söyledi.
Samsun milletvekili Bedri Yaşar da Ömer Süslüye Teşekkür etti. Recep Güleroğlu'nun Öme Süslüye plaket vermesinin ardından devir teslim töreni sona erdi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, İYİ, Partide, hastanede, devir, teslim,
Yorumlar
Haber Yazılımı