Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 15:54 Bu haber 1165 kez okundu
 
Samsun Memur-Sen’den Samsun Valiliği'ne ziyaret
Samsun Memur-Sen İl Temsilcisi Hamdi Yıldız ve Memur-Sen’e bağlı Şube Başkanları Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti. .
GÜNDEM Haberi
Samsun Memur-Sen’den Samsun Valiliği'ne ziyaret

Memur-Sen İl Temsilcisi Hamdi Yıldız Samsun Valisi Vali Osman Kaymak’a Memur Sen Heyeti adına Mevlana Celalleddin Rumi’nin “Hiç” lik felsefesini temsil eden tabloyu takdim etti.

Yıldız ziyarette yaptığı konuşmada, “  Samsun ve Türkiye’ de genel yetkili sendika sendikayız, Sorumluluğumuzun bilincinde üyelerimizin ve kamu çalışanlarının sosyal mali ve özlük haklarının iyileştirilmesi kazanılmış hakların korunması ülkemizin birlik ve beraberliğinin en önemli katkısı olma gayretini sürdürmekteyiz. Memur Sen olarak sadece ülkemizin değil uluslararası alanda ortaya koyduğumuz çalışmalar ile yeryüzünde tüm mazlumların ümit kapısı olmuş büyük bir teşkilatız.

Samsun’da Üyelerimizin talepleri doğrultusunda memnuniyeti artıracak çalışmalar içerisindeyiz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de Memur-Sen’in çalışmaları artarak devam edecektir. Sayın valimize nezaketleri ve ilgilerinden dolayı Şahsımız ve kurumlarımız adına teşekkür ederiz. Dedi.

Samsun valisi Osman Kaymak Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Yeni Seçilen şube başkanlarına başarılar diledi. Ayrıca ziyarete katılanlara teşekkür etti.

Vali Osman Kaymak’ı ziyaretin ardından Memur Sen Heyeti  Vali Yardımcıları İbrahim Avcı, Hasan Öztürk ve Sezgin Üçüncü, Müdürler M.Hayri Şen, Mesut Aydoğdu, Dursun Teke ve Fatih Ögüt’ü makamında ziyaret etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Memur-Sen’den, Samsun, Valiliği'ne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı