Haber Detayı
12 Eylül 2020 - Cumartesi 09:12 Bu haber 593 kez okundu
 
Samsun MHP’den Giresundaki öğrencilere
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığından Giresun’da meydana gelen sel felaketi sonrasında ihtiyaç sahiplerine ve okula başlayacak olan öğrencilere yardım paketleri gönderildi.
SİYASET Haberi
Samsun  MHP’den Giresundaki öğrencilere


Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından Giresun’daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Samsun’da toplanan 600 çift ayakkabı, 700 çift çorap ve pantolon benzeri kıyafet gönderildi.

 

Yardımlar,  Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanlığının koordinesi ile  Espiye İlçe Başkanlığının öncülüğünde Yağlıdere belediyesine ve Espiye’deki sel felaketinden etkilenen bölgelerdeki öğrencilere dağıtıldı. 

 

MHP Samsun  İl Başkanı Abdullah Karapıçak “Giresun’da meydana gelen sel felaketi bizleri üzmüştür. Bizler de bu aşamada yardım etmek isteyen Samsun esnafı ve partililerimizin yardım paketlerini bölgeye ulaştırarak yaraların sarılmasına destek olmak istedik. Buradan katkısı olan tüm hemşehri ve partililerimize teşekkür ediyorum. Allah bizleri daha büyük felaketlerden korusun. Bu fırsatla Giresun ilimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, yaşamını yitiren ve görevi başında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz. Yaralanan ve mağdur olan vatandaşlarımıza ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, , MHP’den, Giresundaki, öğrencilere, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı