Haber Detayı
11 Temmuz 2016 - Pazartesi 12:48 Bu haber 2651 kez okundu
 
Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK Kunduz Er meydanında;
Bayramlaşma programları bittikten sonra Bu yıl 12. Si düzenlenen Vezirköprü Kültür, Sanat, Doğa ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen yağlı güreşlere katıldı.
KÜLTÜR Haberi
Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK Kunduz Er meydanında;

Vezirköprü ve Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen güreş severlerin yoğun ilgi gösterdiği güreş sahası ve çevresini dolduran güreş severler Kemal ZEYBEK’İ yoğun ilgi Sevgi gösterileriyle karşıladılar.

Karadeniz’in Kırkpınar’ı olarak nitelendirilen 8-9-10 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenen 12. Vezirköprü Kültür Sanat Doğa ve Turizm Festivali etkinlikleri kapsamında Kunduz Er meydanında düzenlenen Yağlı güreşlere CHP Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK Güreş alanına girişi sırasında güreş severlerin yoğun ilgisi ve tezahüratıyla karşılandı.

CHP Milletvekili Kemal ZEYBEK yaptığı konuşmada Ata sporumuzun güreşe gerekli desteğin verilmesini istedi spor ve festivallerin birlik beraberliğimize katkı yapacağını, kaynaşmayı sağlayacağına vurgu yaptı. Güreşçilere başarılar dilerken centilmence güreşmelerini güreşlerimize burada ve bundan sonraki güreşlerde başarılar diliyorum. Güreş sever halkımıza da iyi seyirler diliyorum dedi.

 Bu yıl 12. Si düzenlenen Vezirköprü Kültür, Sanat, Doğa ve Turizm Festivalinin bölgemize İlimize hareketlilik getirmesini temenni ediyorum, Ata sporumuza verdikleri destekten ötürü bütün güreş severleri kutluyorum güreşçi kardeşlerime başarılar diliyorum dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Milletvekili, Kemal, ZEYBEK, Kunduz, Er, meydanında;,
Yorumlar
Haber Yazılımı