Haber Detayı
12 Temmuz 2018 - Perşembe 16:26 Bu haber 5618 kez okundu
 
SAMSUN PİAZZA' DA KEYİF DOLU ETKİNLİKLER
Yenilikleri, sürprizleri ve ağırladığı ünlü isimlerle, alışverişin yanı sıra keyifli deneyimler de sunan Samsun Piazza AVM, Temmuz ayı boyunca hem çocuklara, hem yetişkinlere birbirinden keyifli etkinlikler sunmaya devam ediyor.
YAŞAM Haberi
SAMSUN PİAZZA' DA KEYİF DOLU ETKİNLİKLER

 

 

 

TUĞÇE KANDEMİR DE 28 TEMMUZ' DA PİAZZA' DA

10 -15 Temmuz tarihlerinde “Lego Festivali” düzenleyen Samsun Piazza AVM, “Teras Konserleri” kapsamında da, 22 Temmuz Pazar günü Retrobüs grubunu, 28 Temmuz Cumartesi günü ise;

Tuğçe Kandemir’i sahnesinde ağırlayacak.

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza AVM, Temmuz ayı boyunca birbirinden keyifli etkinlikleriyle yaz günlerini taçlandırmaya devam edecek. 10 –15 Temmuz tarihlerinde minik misafirlerinin hayal gücünü, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirmesine katkı sağlayacak bir LEGO Festivali düzenleyen Samsun Piazza AVM, çocuklara özel bir etkinlik alanı tasarlıyor. Dev LEGO heykellerinden dans etkinlikleri ve sergilere uzanan organizasyonda, çocuklar eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Samsun Piazza AVM’den Yaza Özel Teras Konserleri!

Eğlenceye ara vermeyen Samsun Piazza AVM, 3. katta yer alan teras alanında gerçekleşecek olan Teras Konserleri’nde, 22 Temmuz Pazar günü, saat 19.30’da, 2008 yılında sahne hayatına başlayan, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en sevilen yerli, yabancı, pop, caz, rock’n roll şarkılarını seslendiren Retrobüs grubunu ağırlayacak. Dinleyiciyi şarkılarıyla geçmişe götürmek amacıyla, sahnede şarkılarını seslendirdikleri sanatçıların kıyafetlerini ve aksesuarlarını kullanarak, performanslar sergileyen Retrobüs grubu, Samsunlularla benzersiz bir konserde buluşacak!

28 Temmuz Cumartesi günü ise saat 19.30’da, Bu Benim Öyküm şarkısıyla dillerden düşmeyen Tuğçe Kandemir, akustik performansıyla Samsun Piazza AVM’nin Teras Konserleri’nde sahne alacak.

Haber:Oktay ZERRİN- Samsun

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: SAMSUN, PİAZZA', DA, KEYİF, DOLU, ETKİNLİKLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı