Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 12:23 Bu haber 2136 kez okundu
 
Samsun Rotary Kulüp'ten şehit ve gazi çocuklarına bilgisayar
Samsun Rotary Kulübü Başkanı Ümit Eminoğlu ve kulüp üyeleri şehit ve gazi ailelerinin çocuklarına 10 adet bilgisayar bağışında bulundu.
SİVİL TOPLUM Haberi
 Samsun Rotary Kulüp'ten  şehit ve gazi çocuklarına bilgisayar

 

Samsun Yelken Kulüp'te düzenlenen bilgisayar teslim töreninde konuşan Samsun Rotary Kulüp Dönem   Başkanı Ümit Eminoğlu "Bizler Samsun Rotary Kulübü olarak 54 yıldır, birçok proje ile şehrimize, ülkemize hizmetler veren bir sivil topum örgütüyüz. Memleketimizin ihtiyaçları konusunda ilgi ve özen göstermekteyiz. Tüm bunları geliştirdiğimiz projeler veya üyelerimizin katkıları ile hiçbir karşılık beklemeksizin yapmaktayız" dedi.

 

EBAÜZERİNDEN EĞİTİM GÖREN VE İMKANI OLMAYAN ÖĞRENCİLERE TABLET KAMPANYASI

 

Birçok başlıkta projelere imza attıklarını ifade eden Eminoğlu,  "En önem verdiğimiz 'Eğitim ve Çocuklarımız' ile ilgili projelerimizdir. Bu zamana kadar yüzlercesini mezun ettiğimiz üniversite öğrencilerine karşılıksız verdiğimiz burslarımız halen devam ediyor. Şehit ve gazi çocuklarına da burs sağlamak için çalışmalarımıza başladık. Bugün de her daim borçlu olduğumuz Şehit ve Gazilerimizin çocuklarının eğitim hayatına katkıda bulunmak amacıyla sağladığımız  10 adet bilgisayarı kendilerine teslim edeceğiz. 


Bundan sonra da imkanı olmayan ve EBA üzerinden eğitimgörmesi gereken öğrencilerimiz için tablet  kampanyası başlattık. En kısa zamanda bu çocuklarımızın da eğitimlerine katkı sağlamak için tablet dağıtacağız. " diye konuştu.

 

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE YEMEK 

 

Konuşmanın ardından Samsun Rotary Kulüp Dönem Başkanı Ümit Eminoğlu ve Samsun Rotary Kulüp üyeleri çocuklara bilgisayarları teslim ettiler.

Teslim töreninin ardından, şehit ve gazi aileleri ile çocuklarına yemek verildi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , Samsun, Rotary, Kulüp'ten, , şehit, ve, gazi, çocuklarına, bilgisayar,
Yorumlar
Haber Yazılımı