Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 17:25 Bu haber 417 kez okundu
 
Samsun'un Asarcık İlçesi'nde Yollar yenileniyor
Samsun'un Asarcık İlçe Belediyesi yaz aylarının gelmesiyle beraber yol yapım ve tamir çalışmalarına hız verdi.
SİYASET Haberi
Samsun'un Asarcık İlçesi'nde Yollar yenileniyor

İlçenin dört bir yanında hizmet veren Asarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün son durağı Asarcık ilçe merkezine 8 Km uzaklıkta alan Alişar Mahallesi oldu. Alişar mahallesindeki yol onarım ve parke döşeme çalışmalarını Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ yerinde inceledi.

Yol yapımı ve parke döşeme çalışmalarının planlı şekilde devam edeceğini vurgulayan Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ, " Belediyemizin Fen işleri müdürlüğü ilçe halkımızın konforlu bir yaşam sürmesi için çalışmalarına hız verdi. Ulaşımın rahatlaması bir ilçe için her şeyden önemlidir. Bu sebeple belediye ekiplerimiz yol yapımı, onarımı ve parke yapımıyla tüm Asarcık halkına hizmet veriyor. Bugün kırsal mahallelerimizden Alişar mahallesinin yolunu onarım ve parke taşı döşeme işlemini yapıyoruz.

 

Bende işleyişi görmek ve denetlemek için çalışmaları yerinde inceledim. Çalışmalara tüm hızımızla devam edeceğiz. İmkânlarımız dâhilinde ilçemizdeki tüm yolları ilçemize yakışır hale getireceğiz. Göreve geldiğimizden beri gerek merkez köyleri gerekse kırsal mahallelerde önemli hizmetler gerçekleştirdik. Tek amacımız halkımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak. İlçe halkımızla beraber daha yaşanabilir bir ilçe oluşturacağız. Gecesini gündüzüne katan Fen işlerinde çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. " dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'un, Asarcık, İlçesi'nde, Yollar, yenileniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı