Haber Detayı
11 Nisan 2017 - Salı 20:05 Bu haber 2292 kez okundu
 
Samsun’un Başarılı Kadınları Canik’te Buluşacak
Canik Kadın Girişimciler Derneği tarafından Perşembe akşamı düzenlenecek "Kadın" konulu etkinlikte, kadınlar şehrin işlerinde ve alanlarında başarılı isimleriyle buluşacak.
EKONOMİ Haberi
Samsun’un Başarılı Kadınları Canik’te Buluşacak

Kadınlara yönelik gerçekleştirdiği bir çok sosyal, kültürel ve ekonomik gelişim projeleriyle dikkat çeken Canik Kadın Girişimciler Derneği (CANKAGİD), şimdi de farklı bir etkinliğe imza atıyor.

CANKAGİD tarafından Perşembe günü saat 19.00'da Canik Muhtarlar Derneği Toplantı Salonunda düzenlenecek "Kadın" konulu etkinlikte, şehrin önemli isimleri tecrübelerini kadınlarla paylaşacak.

TÜM KADINLAR DAVETLİ

Canik Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Filiz Yavuz, tüm kadınları Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve eşi Nimet Genç, eski Milletvekili Tülay Bakır, eski milletvekili aday adayı Elif Coşkun Bilgin'in katılacağı etkinliğe davet etti. Yavuz, "Amacımız kadınlarımızı ilçemizin ve şehrimizin önemli isimleriyle buluşturmak, tecrübelerden faydalanmalarını sağlamak, ayrıca tanışma ve kaynaşma imkanı sağlamak. Tüm kadınlarımızı oldukça farklı olacağına inandığımız bu etkinliğimize davet ediyorum" dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun’un, Başarılı, Kadınları, Canik’te, Buluşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı