Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 15:25 Bu haber 484 kez okundu
 
Samsun'un Madalyalı Sporcularına Havaalanında Karşılama
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Bulgaristan’ın Samokov kentinde düzenlenen U17 Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonasında madalya alan sporcuları Samsun Havalimanında çiçeklerle karşıladı.
SPOR Haberi
Samsun'un Madalyalı Sporcularına Havaalanında Karşılama

14-20 Haziran tarihleri arasında Bulgaristan’ın Samokov kentinde düzenlenen U17 Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonasında, Kavak Yaşar Doğu Güreş Eğitim Merkezi sporcularından 71 kg'da Alperen BERBER Avrupa 2.si olurken, 55kg'da Berati İNAÇ Avrupa 3.sü olarak büyük başarıya imza attılar.


Karşılamanın ardından İl Müdürü KASAPOĞLU, başarılı sporcularımızı, Kavak Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tunsel ASLANKOÇ ve Ayvacık Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Berberi makamında ağırladı.

Yaşadıkları mutluluğu ve başarı öykülerini il müdürümüz KASAPOĞLU ile paylaşan sporcularımız, yeni hedeflerinde altın madalya sözü verdiler.

Başarılarından dolayı sporcuları tebrik eden il müdürü KASAPOĞLU; 'Uluslararası arenada bayrağımızı dalgalandırmanın şehrimiz ve ülkemiz adına gurur verici olduğunu, devlet olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirtti.

Hedeflerinizden asla şaşmadan, taviz vermeden her zaman üstüne koyarak azimle çalışmanın karşılığını her zaman alacaksınız' dedi.

Sporcuları tekrar tebrik eden İl Müdürü KASAPOĞLU, başarılar diledi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun'un, Madalyalı, Sporcularına, Havaalanında, Karşılama,
Yorumlar
Haber Yazılımı