Haber Detayı
02 Haziran 2021 - Çarşamba 13:27 Bu haber 649 kez okundu
 
Samsun Valisi'nden Samsunlulara teşekkür
Samsun Valisi Doç Dr. Zülkif Dağlı, Samsun'da Koronavirüs vakalarının düştüğünü belirterek destek verdikleri için Samsunlulara teşekkür etti.
SAĞLIK Haberi
Samsun Valisi'nden Samsunlulara teşekkür


Vali Zülkif Dağlı ; "Samsun olarak geçen hafta yaşadığımız duraksamanın ardından bu hafta yeniden düşüş eğilimimizi sürdürdük ve 100 bin kişide 55,6 vaka oranıyla 55. sıraya kadar geriledik. Aynı zamanda son bir haftada en fazla düşüş gösteren 4. il olmayı hep birlikte başardık.

Kademeli Normalleşme Döneminde göstermiş olduğunuz hassasiyetle elde edilen bu rakamların bir neticesi olarak da kısıtlamaların sosyal hayatımız üzerindeki etkisi bugün itibariyle biraz daha azaldı.

Evet bu noktaya gelene kadar zoru başardık ama bunu kalıcı hale getirmek ve nihayetinde bu salgından tamamen kurtulmak için Kademeli Normalleşme Döneminin ikinci etabında da tedbirlere sıkı sıkıya sarılmalı, maske, mesafe ve temizlik kurallarından asla taviz vermemeli, sıramız geldiyse aşımızı mutlaka yaptırmalıyız.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da koronavirüsle mücadele konusunda kararlı olacağınıza inanıyor, desteğiniz için hepinize teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, Valisi'nden, Samsunlulara, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');