Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 17:04 Bu haber 1400 kez okundu
 
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan kutlama mesajı
Samsun Valisi Osman Kaymak Jandarma Teşkilatı'nın 179. Kuruluş yılşdönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
- Haberi
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan kutlama mesajı

Vali Kaymak Mesajında şu görüşlere yer verdi: "İç güvenlik birimlerimizden biri olan Jandarma Genel Komutanlığı, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görev yapmaktadır.
 
Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti ve görev anlayışıyla daima takdiri hak etmiş ve aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere her geçen gün daha da bağlılık göstererek   milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır.
 
Köklü geçmişinden beri yüksek ruh ve şuurla görev yapan Jandarma Teşkilatımız, suç ve suçlu ile mücadelede gösterdiği üstün başarı ile birlikte verdiği sosyo-kültürel hizmetlerle de halk ile devlet arasında önemli bir köprü görevi oluşturmuştur.
 
1839 yılında kurulan, gelişen güçlü yapısı, eğitim düzeyi ve teknolojik donanımıyla kıvanç duyduğumuz Jandarma Teşkilatımızın görev ve sorumluluklarını, bugün olduğu gibi gelecekte de aynı bilinçle ve kararlılıkla sürdüreceğine ve başarılarının artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 179. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum."

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Samsun, Valisi, Osman, Kaymak'tan, kutlama, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı