Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:19 Bu haber 3381 kez okundu
 
Samsun ve Bölge Turizmini Canlandıracak Yatırım Zamunda Eğlence Krallığı Açıldı
Samsun ve Karadeniz Bölgesi, büyük ilgi odağı olacak, özellikle çocuklara hitabeden önemli bir eğlence merkezine kavuştu.
TURİZM Haberi
Samsun ve Bölge Turizmini Canlandıracak Yatırım Zamunda Eğlence Krallığı Açıldı

Lovelet'te 7 bin 500 metrekare alan içerisinde oluşturulan  Zamunda Eğlence Krallığı  Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve tek Tema Parkı olarak 25 Temmuz Cumartesi Günü kapılarını açtı.

Zamunda Eğlence Krallığı'nın açılışına, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Fatsa Belediye Başkanı İbrahimEtem Kibar Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih öztürk, Medicana Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu, Lovelet Genel Müdürü Mustafa Süzen, ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta bir açıklama yapan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, yatırımın Samsun ve bölge turzimine hareketlilik getireceğini söyledi.

Açılış töreninin ardından katılımcılar Zamunda Eğlence Krallığı'nı gezdiler, içeride yeralan çok sayıda oyun ve eğitim standı hakkında bilgi aldılar.


Her yaş grubuna hitap eden on üç farklı eğlence alanıyla, ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatacak eğlence merkezi, Lovelet Alışveriş merkezi'nde yedibin beşyüz metrekarelik bir alanı kaplıyor.

 

Müthiş ve özgün bir şekilde planlanmış, tasarlanmış ve hayata geçirilmiş olan Tema Parkı’nda sadece çocuklar değil, her yaş grubunun ilgisini çekecek, son teknoloji kullanılmış hayal gücünün de ötesinde muhteşem  oyun, eğlence alanları yer alıyor.

 

ZAMUNDA AKADEMİ VE ROBOLAB

 

Çocuklar birbirinden farklı, ilginç ve son teknoloji alanlarda eğlenirken, yaparak ve yaşayarak da öğreniyorlar.  Zamunda'da eğlence adına yok yok... Zamunda Play ve Zamunda VR'da sanal ortamda eşine rastlamadığınız bir maceraya sürüklenirken, Counter Laser'de arkadaşlarınızla amansız bir kapışmaya dalmak sizin elinizde. Zamunda Akademi ve Robolab'da kodlama bilgilerini geliştiren çocuklar, Zamunda Cars'da geleceğin becerikli sürücüleri haline geliyor.

MUHTEŞEM SAFARİ PARK

 

Zamunda krallığının gizli ormanında bir gezintiye ne dersiniz? Safari Park içerisinde çocuklar günümüz vahşi yaşamı yanında, nesli tükenmiş hayvanları da tanıyor. Zamunda Hokkabaz'da ise gökdelenlerin tepesinden Afrika savanalarına geçip bu kareleri sosyal medyada paylaşmak an meselesi.

 

KARADENİZ’İN EN EĞLENCELİ PLAJI

 

Tertemiz kumlarla kaplı 100 metrekarelik alanıyla Karadeniz'in en eğlenceli plajının Zamunda krallığı sınırları içerisinde olduğunu biliyor muydunuz? Peki çocuklarınız için doğum günleri, baby showerlar ve diğer özel günlerinizde kullanabileceğiniz farklı sürprizlerle dolu Zamunda Party'nin emrinize amade olduğunu?

 

TERS EV’DE (ZAMUNDA HAUSE) HAYATI TERSTEN GÖRECEKSİNİZ

 

Türkiye'deki en büyük Ters Ev konseptiyle Zamunda House sizleri bekliyor. Paylaşacağınız fotoğraflarla tüm dostlarınızın aklını başlarından alın. Gerçek dünyayla tanışmak isteyen tüm çocuklara Zamunda City’nin kapıları sonuna kadar açık. Ekip çalışmasının değerini burada kavrayan çocuklar, finans, sosyal yaşam, çevre bilinci gibi konular üzerinde bilgi sahibi oluyorlar.

 

TIP, ŞEHİR PLŞANLAMASI, PLAY STATİON,

 

Zamunda City içinde tıp, şehir planlaması ve güvenliği başlıkları altındaki meslekleri yaşayarak, özgüven ve sorumluluk bilincini kazanan çocuklar emekleri karşılığında ise Krallık parası olan Zillaları topluyorlar. Zamunda Krallığının kalbi City'de atıyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, ve, Bölge, Turizmini, Canlandıracak, Yatırım, Zamunda, Eğlence, Krallığı, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı