Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 11:34 Bu haber 914 kez okundu
 
Samsun Ziraat Odaları Başkanlarından Şemsi Bayraktar’a ziyaret
Samsun’da ve ilçelerde faaliyet gösteren Ziraat Odaları başkanları Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret etti.
- Haberi
Samsun Ziraat Odaları Başkanlarından Şemsi Bayraktar’a ziyaret

Oda Başkanları Haziran ayı içerisinde Terme ve Çarşamba ilçelerinde meydana gelen sel felaketinde mağdur olan çiftçiler ile ilgili olarak hazırladıkları saporu sundu.  Başkanlar TMO’nun fındık alımından önce fiyatları açıklamasını,  TMO’nun buğday alımında daha istekli ve aktif olmasını, tütünde kota sorununu da gündeme getirdi. Başkanlar ayrıca, çeltik üreticilerinin elektrik paralarının hasat zamanında ödenmesi ile ilgili olarak Enerji Bakanlığı ile görüşülmesi konusunu da değerlendirdi.

 

Ziyarete İlkadım Ziraat Odası Başkanı Hasan TÜTÜNCÜ, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer AYDEMİR,Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda ERGÜN,Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal AVCI,Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Zafer ERSOY, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin BEDİR, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun GENÇ, Kavak Ziraat Odası Başkanı Süleyman ASLANKAYA ,Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Arslan KAYA , Asarcık Ziraat Odası Başkanı Efe KOÇ,19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram KONUŞ katıldı.

Oda Başkanları Şemsi Bayraktar’a Milli Mücadelenin 100. Yıl anısına Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak üzere Samsun’a geldiği Bandırma Vapuru’nun maketini  hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Samsun, Ziraat, Odaları, Başkanlarından, Şemsi, Bayraktar’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı