Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 17:50 Bu haber 1378 kez okundu
 
Samsun Ziraat Odaları Başkanlarından Tarım Fuarı’na Destek
Samsun’da Faaliyet Gösteren Ziraat Odaları Başkanları 5. Samsun Tarım Fuarı ile ilgili olarak TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş’ı ziyaret ettiler ve stand açarak destekleme kararı aldılar.
EKONOMİ Haberi
Samsun Ziraat Odaları Başkanlarından Tarım Fuarı’na Destek

TÜYAP  Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş  fuar hazırlıkları ve fuar hakkında ziraat odaları başkanlarına bilgi verdi.

Oğuzhan Çamaş,  Ziraat Odalarının Tarım Fuarlarının olmazsa  olmazlarından olduğunu söyledi. Ziraat Odası başkanları ayrıca bu yıl onur konuğu olan Vezirköprü Ziraat Odasını tebrik ettiler.  Oda başkanlarının  onur konuğu olan Vezirköprü ilçesinin fuarı ziyaret etmek isteyen çiftçilerinin ücretsiz olarak fuar alanına getirilmesini talep ettiler. Ziraat Odaları başkanları Amasya ilinin bu yıl misafir il olarak davet edilmesini ve bundan sonraki yıllarda tarım fuarına her yıl komşu ilin misafir il olarak davet edilmesini istediler.

Yapılan toplantıya ,  İlkadım Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal AVCI, Kavak Ziraat Odası Başkanı Süleyman ARSLANKAYA, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun GENÇ, Yakakent Ziraat Odası Başkanı Şenol ACAR, Asarcık Ziraat Odası Başkanı İbrahim KOÇ, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner   katıldı.

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Ziraat, Odaları, Başkanlarından, Tarım, Fuarı’na, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı