Haber Detayı
30 Nisan 2021 - Cuma 18:36 Bu haber 1224 kez okundu
 
Samsunlu Azra Yüzme Milli Takım Seçmelerinde Birinci Oldu
Türkiye Turkcell Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmelerinde kendi yaş grubunda 1. olan Azra ARMAĞAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı KASAPOĞLU'nu ziyaret etti.
SPOR Haberi
Samsunlu Azra Yüzme Milli Takım Seçmelerinde Birinci Oldu

22-25 Nisan tarihleri arasında Edirne’de düzenlenen Türkiye Turkcell Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmelerine, Samsun'u  temsilen katılan Yıldız Su Sporları sporcusu Azra ARMAĞAN, yarıştığı; 200 m. serbest, 400 m. serbest, 800 m. serbest ve 1500 m. m. serbest müsabakalarında kendi yaş grubunda 1. olarak büyük başarıya imza attı.

 

Azra ARMAĞAN'ı makamında ağırlayan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü KASAPOĞLU, sporcuyu tebrik ederek ödüllendirdi. 

 

Azra ARMAĞAN ile sohbet eden İl Müdürü KASAPOĞLU, 'Yüzme branşında son zamanlarda alınan başarılar ile ülkemizde güzel bir ivme yakaladık. Spor Kenti Samsun olarak Havuz sayımız artıyor ve biz sporcularımızdan aldığımız güç ile yüzme branşında Markalaşma yolunda iyi bir alt yapı oluşturduk. Sen artık örnek bir sporcusun güzel başarılara imza attın ve daha çok antrenman yaparak çok çalışarak şehrimizi ve ülkemizi ulusal ve uluslararası arenalarda en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum.

 

Bizleri aileni ve antrenörlerini gururlandırdın umarım başarıların ardı arkası kesilmez. Spora ve sporcuya her zaman desteğimiz devam edecek. Seni ve Antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum' dedi.

 

Ziyarette ayrıca ailesi, Antrenörler; Andaç ATEŞ, Mustafa YILDIRIM, Kulüp Başkanı Salih YILDIZ, Kulüp Koordinatörü Hasan Cem KESKİN ve Yüzme İl Temsilcisi Mustafa PEKŞEN de hazır bulundu. 

Kulüp Başkanı Salih YILDIZ;'Mayıs ayındaki seçmelerden sonra oluşacak tablo, sporcumuzun milli takım kariyerini belirleyecektir. Biz kendisine sonsuz güveniyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı KASAPOĞLU’na şükranlarımızı sunuyoruz.' dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsunlu, Azra, Yüzme, Milli, Takım, Seçmelerinde, Birinci, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı