Haber Detayı
06 Ocak 2019 - Pazar 17:22 Bu haber 1486 kez okundu
 
Samsunlu Eczacılar "E-Buluşmalar" ın ikincisini gerçekleştirdi
Samsun 6. Bölge Eczacı Odası 2018 – 2019 döneminde sektörün paydaşlarını ve odaya üye 627 eczacıyı bir araya getirmek amacıyla başlattığı eğitim programının ikincisini 5 Ocak Cumartesi Günü gerçekleştirdi.
EĞİTİM Haberi
Samsunlu Eczacılar

“E – Buluşmalar” başlığı altında düzenlenen bu eğitimlerin ilki 17 Kasım 2018 Cumartesi günü, “Kalp Hastalıkları” ana başlığı altında gerçekleştirilmişti.  13 Firmanın stand açarak bilgilendirme ve sunum gerçekleştirdiği “E-Buluşmalar-1”e 300’ü aşkın eczacı  katılım sağladı.. 

“E – Buluşmalar” ın . si de  05 Ocak 2019 Cumartesi günü , “Psikiyatrik Hastalıklar” ana başlığı altında gerçekleştirildi. Samsun Eczacılar Odası'nda gerçekleştirilen eğitim çalışmaları ile ilgili olarak bilgi, veren Samsun Eczacılar Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan, " Samsun Eczacı Odası olarak 2018 – 2019 döneminde sektörün paydaşlarını ve odamıza üye 627 meslektaşımızı buluşturacağımız bir dizi bilimsel eğitim programı düzenleyeceğiz, bu organizasyonlarla, meslektaşlarımızın bilgilerini tazelemeyi, eczanelerimizi değişen ve gelişen eczane kavramına hazırlamayı, ayrıca eczacılarımızı ilaç ve ilaç dışı ürünleri olan firmalarla tanıştırmayı amaçlıyoruz.  


“E – Buluşmalar” başlığı altında düzenlediğimiz bu eğitimlerin ikincisi ise Bilimsel eğitim programı odamızın 4. katında bulunan konferans salonumuzda gerçekleştirildi. Bu toplantımızda; TEB Genel Sekreteri Ecz. Arman Üney mesleğimizdeki son gelişmeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Ayrıca;TEBEOS, Eczacı Kart, TEB ARTI Sigorta,  Tebemtol, Lineco,  tanıtım ve sunumlarını geeçekleştirdi. Tüm katılımcı firmalara ve yoğun katılım meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsunlu, Eczacılar, "E-Buluşmalar", ın, ikincisini, gerçekleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı