Haber Detayı
17 Ağustos 2016 - Çarşamba 17:48 Bu haber 2290 kez okundu
 
SAMSUNLU GENEL MÜDÜR’DEN BARAJ MÜJDESİ
DSİ Genel Müdürü Murat Acu , kendisini ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a Terme ve Salıpazarı’na baraj yapılacağı müjdesini verdi.
- Haberi
SAMSUNLU GENEL MÜDÜR’DEN BARAJ MÜJDESİ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, DSİ Genel Müdürü Murat Acu’yu makamında ziyaret etti. Acu, Salıpazarı Barajı ile ilgili müjdeyi verdi.

Murat Acu’nun Samsun’un yetiştirdiği örnek isimlerden biri olduğunu ifade eden Başkan Kul, “Murat Bey, her zaman çalışkanlığı ve başarıları ile adından söz ettirmiş ve DSİ Genel Müdürü olarak atanmasıyla da Samsun’umuzun gurur kaynağı olmuştur. Yeni görevinde ve bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diler, ilçemize, ilimize, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim" dedi.

Ziyaretleri nedeni ile Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a teşekkür eden Müdür Acu, "DSİ Genel Müdürlüğü olarak ülkemizin kalkınması adına yoğun bir faaliyet yürütmekteyiz" diye konuştu.

SALIPAZARI BARAJI MÜJDESİ
Terme'nin ve bölgenin sorunlarını çok iyi bildiklerini de söyleyen Murat Acu, "Salıpazarı Barajı'nın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bugün ihale evraklarını imzaladık. Baraj Salıpazarı ve Terme bölgelerinde tarıma büyük katkı sağlayacak. Özellikle bu bölgemizdeki sel olaylarını önlenmesinde çok önemli rol oynayacak. Şimdiden hayırlı olsun" dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: SAMSUNLU, GENEL, MÜDÜR’DEN, BARAJ, MÜJDESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı