Haber Detayı
08 Mart 2018 - Perşembe 17:14 Bu haber 1447 kez okundu
 
Samsunlu şehit eşleri Vali Konağı'nda
Vali Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şehit Eşlerini Valilik Konutu’nda misafir etti.
YAŞAM Haberi
Samsunlu  şehit eşleri Vali Konağı'nda

Vali Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Şehit Savcı Murat Uzun'un eşi Cihan Uzun, Şehit Polis M. Burak Zor'un eşi Cansu Zor, Şehit Pilot Tunç Fidaner'in eşi Sibel Fidaner ve Şehit Pilot Abdulmuttalip Kesikbaş'ın eşi Gizem Kesikbaş'ı misafir etti.
 
ŞEHİTLERİMİZİN MANEVİ HATIRALARI BİZLERE EMANETTİR
Ziyaretlerinde şehit ailelerine taziye dileklerinde bulunan Vali Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak ,”Şehitlik mertebesi Peygamber Efendimizin yanı başındaki bir mertebe olarak nitelendirilir. Buna biz iman eder ve inanırız. Sizler vatan için, millet için, devlet için, canını feda eden şehitlerimizin bizlere emanetisiniz, şehitlerimizin aileleri de şehitlerimizin manevi hatıraları bizlere emanettir. Bu vatan onlara minnettardır ve bizler de her zaman ailelerimizin yanındayız her zaman bizim başımızın tacısınız. Sizden bir talep geldiğinde biz bunu emir telakki ederiz. Bunu mutlak suretle yerine getirmeye çalışırız” dedi.
 
Şehitlerimizin eşleri de Emine Kaymak’a kendilerini misafir etmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, bu güzel düşünce için teşekkür ettiler. Ziyarete ayrıca, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün’ün Eşi Yüksel Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Eşi Semiha Yılmaz,  İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu’nun eşi Çiğdem Ağaoğlu’da katıldı
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Samsunlu, , şehit, eşleri, Vali, Konağı'nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı