Haber Detayı
05 Ekim 2016 - Çarşamba 13:26 Bu haber 1786 kez okundu
 
Samsunlu şehit yakını ve gaziler’den Ömer Halisdemir’e ziyaret
Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü Samsunlu 40 şehit yakını ve gaziyi Ömer Halisdemir’in mezarını ziyarete götürdü.
- Haberi
Samsunlu şehit yakını ve gaziler’den Ömer Halisdemir’e ziyaret

 Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü'nün şehit yakını ve gazilere yönelik etkinlikleri kapsamında Samsunlu 40 şehit yakını ve gazi, 15 Temmuz gecesi Özel Kuvvetleri ele geçirmeye çalışan cuntacı komutanı vurarak tüm planı bozan Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret için yola çıktı. Şehit yakını ve gazilerden oluşan kafileyi, Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı uğurladı.

    15 Temmuz Gazisi Murat Altunışık’ın da yer aldığı kafileye Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Başkanı Necati Yılmaz, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Samsun Şube Başkanı Bilal Erim de eşlik etti. 
    Niğde’nin Bor İlçesi'ne bağlı Çukurkuyu Beldesi'nde bulunan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret eden Samsunlu şehit yakını ve gaziler,  Samsun’dan götürdükleri toprağı Şehit Ömer Halisdemir’in kabrine döktüler. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsunlu, şehit, yakını, ve, gaziler’den, Ömer, Halisdemir’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı