Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 15:35 Bu haber 1709 kez okundu
 
Samsunlu tenisçilerden 5 Türkiye Şampiyonluğu
Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet programında yer alan, 2 Kasım 2017 tarihinde Antalya'nın Belek ilçesinde düzenlenen 'Hafta Sonu Tenis Turnuvasında'' Samsun Tenis Kulübü sporcuları derecelerle döndü.
SPOR Haberi
Samsunlu tenisçilerden 5 Türkiye Şampiyonluğu

Büyükler 14, 12, 8, 9, 10 yaş kategorilerinde; 14 yaşta Alara Kol birinci, 12 yaşta Azra Derin Gökpınar birinci, Orkun Kılıç birinci, Karahan Yavuzel birinci, Ata Çözeli beşinci, Ali Eren Şen dördüncü, 9 yaşta Demi Gökpınar birinci olarak turnuvayı tamamladı. Samsun Tenis Kulübü olarak turnuvaya 7 sporcu ile katılım sağlayarak 5 sporcu ile ile ayrı kategorilerde Türkiye Şampiyonu olarak tamamladılar.

 

Samsun Tenis Kulübü sporcuları, Kulüp Başkan Yardımcısı Erkan Yavuzel ve antrenörleri, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karayılmaz; ‘Samsun’u gururlandırdığınız için sizleri ve antrenörlerinizi tebrik ediyorum. Bizler İl Müdürlüğü olarak sizin gibi çalışkan sporcularımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya daima hazırız. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her zaman devam edecek. Sizler antrenmanlarınızı aksatmadan, derslerinizi ihmal etmeden çok çalışarak hedeflerinizi daha yükseklere taşıyın. Tekrardan hepinizi tebrik ediyorum ve hayatınızda başarılar diliyorum.’ dedi.

İl Müdürü konuşmasının ardından, Türkiye Şampiyonu olan sporcuları ve tek tek tebrik ederek, hediyelerini takdim etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsunlu, tenisçilerden, 5, Türkiye, Şampiyonluğu,
Yorumlar
Haber Yazılımı