Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 18:06 Bu haber 1548 kez okundu
 
Samsunspor'dan Atatürk Anıtı'na 55. Yıl Çelengi
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri, kuruluşunun 55’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.
SPOR Haberi
Samsunspor'dan Atatürk Anıtı'na 55. Yıl Çelengi


30 Haziran 1965 yılında kurulan Samsunspor'un 55’inci yıl dönümü nedeniyle Anıt Park’ta tören düzenlendi.


 Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayan törene Samsunspor Kulübü Başkan Vekili Savaş Boyar, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Kulüp Müdürü Soner Soykan, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsunspor Basketbol Genel Menajeri Nihat Emre Ekim, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, eski başkanlar ve eski yöneticilerin yanı sıra futbolcularımız Ercan Yazıcı ve Ferhat Çulcuoğlu ile altyapı oyuncuları katıldı.

 


Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile devam eden törende Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Atatürk Anıtına çelenk bıraktı. 


Daha sonra Kulüp Şeref Defterini Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar imzaladı. Savaş Boyar, Kulüp Şeref Defteri’ne ‘Büyük Önderimiz Atatürk’ başlığı altında şunları yazdı:

“19 Mayıs 1919’da Cumhuriyet yolunda ilk kıvılcımın ateşlendiği, ilk cesaretin gösterildiği şehir olan Samsunumuzun formasında Atatürk armasını taşıyan takımı Samsunsporumuzun 55’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle huzurunuzdayız. Aziz Atam, sizin ‘ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözünüzden feyz alarak 55 yıldır sizin gösterdiğiniz yolda sizi örnek alarak hiç durmadan ilerliyoruz. 19 Mayıs şehri olan Samsunumuzun marka değeri olan Samsunsporumuzun hak ettiği yere gelmesi için var gücümüzle çalışacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Minnet ve özlemle sizi anarak, huzurunuzda saygıyla eğiliyoruz.”

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsunspor'dan, Atatürk, Anıtı'na, 55., Yıl, Çelengi,
Yorumlar
Haber Yazılımı