Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 17:11 Bu haber 625 kez okundu
 
Samsunspor'dan Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine Forma
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nde meclis üyelerine Samsunspor forması dağıtıldı.
SPOR Haberi
Samsunspor'dan Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine Forma


Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Ağustos Ayı Birinci Birleşimi, Mustafa Demir başkanlığında gerçekleştirildi. 

 

Toplantıda Samsunspor yönetimi, meclis üyelerine forma dağıttı. Samsunspor Kulübü Başkanvekili Tahsin Raci Kosif, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'in katkıları çok büyük. Hep birlikte Samsunspor'umuzu hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

 


Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e 55 numaralı formayı hediye ettikten sonra bir açıklamada bulunan Samsunspor Başkanvekili Tahsin Raci Kosif, "Şehrimizin en büyük değeri Samsunspor'umuza büyük katkı sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız'ı ve  meclis üyelerimizi ziyarete geldik. Ziyaret nedeniyle kendilerine Samsunspor yönetimi adına forma takdim ettik." diye konuştu.

 


BÜYÜKŞEHİR İLE İŞ BİRLİĞİ

 

Yeni dönemde Büyükşehir Belediyesi'nin Samsunspor'la ilgili çok önemli projeleri olacağını vurgulayan Kosif, "Bugüne kadar Başkan Mustafa Demir'in Samsunspor'a çok önemli katkıları oldu. Bundan sonra da olacaktır. Samsunspor'un hedefleri doğrultusunda özellikle alt yapıya yönelik yatırımlar ve sahalarla ilgili kulübümüzün geleceğine yönelik ortak çalışmalarda bulunacağız.


 Bugüne kadar yaptığımız görüşmelerde son derece olumlu sonuçlar aldık. Bundan sonra da bu uyum devam edecek. Bundan sonraki süreçte de kendileriyle iş birliğimiz devam edecek. Bu iş birliği Samsun’a çok önemli hizmetler kazandıracak. Hep birlikte Samsunspor’u hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

 

 

'SÜPER LİG SAMSUNSPOR'U BEKLİYOR'

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de, "Süper Lig başladı. Büyük takımlar puan kaybetti. Süper Lig şenlenmek için Samsunspor’u bekliyor. Yeni sezondan çok iyi bir oyun ve futbolla açık ara şampiyonluk bekliyoruz" dedi.

 


'MARKAMIZ BASKETBOLDA DA ESECEK'

 

Samsunspor’un basketbol takımının bu sezon 1'inci Lig'de mücadele edeceğini hatırlatan Başkan Demir, "Samsunspor markası basketbolda da rüzgar gibi esecek. Bu şehir sporun her dalında çok önemli bir merkez. Amatör spor noktasında belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Amatör spor dallarını çok daha geliştireceğiz" diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsunspor'dan, Büyükşehir, Belediyesi, Meclis, Üyelerine, Forma,
Yorumlar
Haber Yazılımı