Haber Detayı
26 Haziran 2021 - Cumartesi 10:55 Bu haber 542 kez okundu
 
Samsunspor Genel Kurulu Yapıldı
Samsunspor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda yapıldı.
SPOR Haberi
Samsunspor Genel Kurulu Yapıldı

Genel kurulda Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, tek liste girdiği seçimlerde oy birliği ile Samsunspor Kulübü Derneği’ne yeniden başkan seçildi.

 

Genel Kurula AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Neceattin Demirtaş, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan, eski dönem kulüp başkanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, delegeler ve çok sayıda taraftar katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan heyeti oluşturuldu. Divan heyetine başkan Ahmet Hayvalı, yardımcılığına Onur Ferhat Karacan ve Cevat Öncü, yazmanlığa Ali Serkan Bilgin ve Seyit Esen seçildi. Divan Başkanı Ahmet Hayvalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, eski başkanlardan İsmail Uyanık birer konuşma yaptı.

 

Konuşmaların ardından yönetim kurulu faaliyet raporu, kesin hesap ve 2021/2022 tahmini bütçe raporu, denetleme kurulu raporu, raporların ayrı ayrı müzakeresi ve ibrası, tüzük maddesinde değişiklik okunarak karara bağlandı.

 

Raporların okunmasının ardından tek aday olan  Yüksel Yıldırım, delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkanı seçildi.

 

Genel Kurul’da teşekkür konuşması yapan  Yüksel Yıldırım, daha sonra tebrikleri kabul etti. Günün anısına katılımcılar ve yönetim kurulu üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Samsunspor'un yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Yüksel Yıldırım
M. Savaş Boyar
Fuat Katırcı, 
Onur Bıyıklı, 
Vennaz Akyol Haznedar, 
H. Kaya Aşçı, 
Zafer Erdoğan, 
Melis Kalkavan Erdoğan, 
Arzu Uslu, 
Ali Asal, 
Murat Alanyurt, 
Ender Gür,
Rıfat Yılmaz.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsunspor, Genel, Kurulu, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı