Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 19:21 Bu haber 462 kez okundu
 
SAMÜ’de Başarılı Öğrencilere Onur Belgesi
Samsun Üniversitesi (SAMÜ) İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi tarafından öğrencilere Onur Belgesi takdim töreni düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
 SAMÜ’de Başarılı Öğrencilere Onur Belgesi

SAMÜ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi (İİSBF) 2019-2020 yılı Güz Döneminde üstün başarı gösteren öğrencilere Onur Belgesi takdim töreni gerçekleştirildi. Törene Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Rektör Yardımcısı ve İİSBF Dekanı Prof. Dr. Selahattin Kaynak, dekan yardımcıları Doç. Dr. Mustafa Kemal Yılmaz, Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Uğur Karadeniz ve akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende açılış konuşmasını SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın yaptı.

Her başarının ödüllendirilmesi gerektiğini belirten Aydın, “Sizler bu fakültenin ilk öğrencilerisiniz. Burada başarılı olan öğrencilere onur belgelerini takdim edeceğiz. Bu törenin üniversitemizde bir gelenek haline gelmesini arzu ederim. Başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi, yeni ve daha büyük başarıları doğuracaktır. Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimizin de daha nice başarılara imza atacağına yürekten inanıyor ve hepsini tebrik ediyorum.” dedi.

 

 

Prof. Dr. Mahmut Aydın Samsun Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi 2019-2020 Güz Dönemi birincisi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi Osman Ögel’e Onur Belgesini takdim etti. Ardından sırasıyla Onur Belgesi almaya hak kazanan öğrencilerden Kübra Özdemir, Aslıhan Erkan, Cem Keleş, Ayşe Sevindik, Hediye Çakmakçı, Canan Özbek, Aslı Öztürk, Bünyamin Çelebi, Sukhrob Irısmatov, Rabia Gedikli, Bilge Tüzün ve Serpil Çiftel’e belgeleri verildi. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: , SAMÜ’de, Başarılı, Öğrencilere, Onur, Belgesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı