Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 15:59 Bu haber 2783 kez okundu
 
Şenol Kul Terme Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Ülkü Ocakları' nı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Şenol Kul Terme Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, son olarak Terme Ülkü ocaklarına bir ziyaret gerçekleştirdi. Terme Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Tanış, yönetim kurulu üyeleri ve ocağa bağlı gençlerin hazır bulunduğu ziyarette eğitimden, alt yapıya kadar birçok konuda Terme gündemine dair görüş alışverişinde bulunuldu.

 

“GENÇLER YARINLARIMIZIN MİMARI”

Ziyarette geleceğin teminatı çocuklar ve gençlerin en iyi şekilde yetişmelerinin önemine vurgu yapan Başkan Şenol Kul, “Sağlam gelecek milli, manevi ve kültürel değerlerine sahip bir gençlikten geçiyor. Değerlerine sahip olmayan bir gençlik, ne ailesine, ne şehrine ne de vatanına faydalıdır. Eğer gençliğiniz sağlam değilse geleceğiniz de sağlam değildir. Gençlerimizi yarınlarımızın mimarı olarak görüyoruz. Bu ülke, bu şehir bizlerin. Gelecek ise sizlerin. Yılmak yorulmak yok.” diye konuştu.

 

“BİLGİ EN BÜYÜK GÜÇ”

En büyük gücün bilgi olduğunu da ifade eden Başkan Kul, "Eğer Türkiye'yi geleceğin en önemli güçlerinden biri haline getirmek istiyorsak, bunun yolu bilgiden geçiyor. Bilgiye sahip olmaktan geçiyor. Bilgiye sahip olan, bilgiyi üreten, bilgiyi kullanan ülkeler bir adım öne geçiyor. Onun için bilgi toplumu olma yolunda çok daha büyük gayret göstermemiz gerekir. Bugün ürettiğiniz kadar değerlisiniz. Siz lokomotifin arkasına takılan, peşinden giden vagon olmayın, lokomotifin kendisi olun" şeklinde konuştu.

 

Terme ülkü ocakları başkanı Hakan Tanış ziyaretlerinden dolayı Başkan Kul’a teşekkür etti. Ziyaretin bir bölümüne MHP Terme İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel’de katıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Şenol, Kul, Terme, Ülkü, Ocakları'nı, ziyaret, etti,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şenol Kul Terme Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti
Şenol Kul Terme Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti
Şenol Kul Terme Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı