Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 15:31 Bu haber 3709 kez okundu
 
Seval Sert CHP Tekkeköy Kadın Kolları Başkanlığı’na Aday Oldu
CHP'de tamamlanan İl ve İlçe Kongrelerinin ardından Kadın Kolları Kongreleri de devam ederken Seval Sert, CHP Tekkeköy İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na Adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
Seval Sert CHP Tekkeköy  Kadın Kolları Başkanlığı’na  Aday Oldu


Adaylığı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yapan Seval Sert, " Ülkesinde ve içinde yaşadığı topluma karşı kendisini sorumlu hisseden her duyarlı insan gibi hayallerini, endişelerini ve beklentilerini Siyasal duruşunun nedeni ve kaçınılmaz bir gereği olarak görüyorum. Yıllardır bir nefer olarak Cumhuriyet Halk Partisi saflarında hizmet ettim. 

 

Artık çözüm noktalarına dahil olmak ve daha fazla katkı sunmak için ,birlik, mücadele ,dayanışma için Tekkeköy ilçe kadın kolları başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Bu konuda gerekli vizyona sahip olduğuma inanıyorum. Göreve seçildikten sonra Cumhuriyet Halk Partisi genel ilkeleri çerçevesinde ,yerel parti organları ve genel merkez ile uyum ve eşgüdüm içerisinde partimiz için üzerime düşen ne varsa hiçbir önyargı taşımadan tüm enerjimle seferber edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın.Artık elimizi değil, bedenimizi taşın altına koyma zamanıdır. Ve Çağrım; sesimizi çoğaltacak,sözümüze söz katacak tüm duyarlı kadınlarımızadır." dedi.

 

SEVAL SERT KİMDİR ?

 

1986 Yılında Zonguldak'ta Doğdu.  Selçuk üni. Bankacılık bölümünü bitirdi.   Anadolu üni. Kamu yönetimi bölümüne devam etti. 7 yıl Turkcell çağrı merkezi Satış Operasyonlarından sorumlu, Supervizör ve Operasyon yöneticisi olarak görev aldı.

 2017 yılından buyana Chp Tekkeköy kadın kollarında aktif olarak görev yapıyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seval, Sert, CHP, Tekkeköy, , Kadın, Kolları, Başkanlığı’na, , Aday, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı