Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 15:09 Bu haber 4457 kez okundu
 
Suna Ceylan CHP İlkadım Kadın Kolu Başkanlığı’na Tekrar Aday
CHP İlkadım İlçe Başkanı Suna Ceylan, CHP İlkadım Kadın Kolları’nın Olağan Kongresinde tekrar aday olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
Suna Ceylan CHP İlkadım Kadın Kolu Başkanlığı’na Tekrar  Aday

Suna Ceylan, adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ Parrtimizin Kongre süreçlerini hep birlikte yaşadık. 16 İlçe kadın kolu seçimleri yapıldı. İlkadım ilçe Kadın Kolu  seçimini 29 Şubat Cumartesi günü İlkadım İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştireceğiz.

 

İki dönem İlkadım ilçe kadın Kolu başkanlığı yaptım. Ülkemizin ve kadınlarımızın içinde bulunduğu şartları kabul etmemiz mümkün değildir. Güçlüysek hep birlikte güçlüyüz. Ben değil, biz olmak için buradayız. Biz Atatürk sevdalısı Cumhuriyet kadınları olarak gösterilen yol ve ışıkla modern kadın, modern toplum yaratmak ve partimizin bayrağını iktidara taşımak, ülkemizi aydınlık yarınlarda görmek adına dünde bugünde mücadele ettik,yarın da mücadele edeceğiz” dedi.

 

Suna Ceylan Açıklamasını şöyle tamamladı: “ Bugün kadın şiddetinin ve çocuk tacizinin giderek yükseldiği, asgari ücretin yoksulluk, hatta açlık sınırının altına düştüğü bir süreçteyiz. Ülkemizde Cumhuriyet değerlerinin tek tek yok edildiği kutuplaşmanın öne çıktığı, Cumhuriyet ile kazanılmış tüm hakların kaybedildiği bir dönem yaşanıyor. Ülke ne zaman dara düşse Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına ihtiyaç duymuştur.

 

 Biz halka umut olmak için, yenileşerek, dinamik bir örgüt oluşturarak iktidara doğru yürüyoruz. Bunun için Cumhuriyet Halk Partisi İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanlığına tekrar adaylığımı koyuyorum. Hepinizin desteğine, fikrine ve varlığına ihtiyacımız var. Çünkü biliyoruz ki daha çok bir olduğumuzda iri olacağız, diri olacağız ve güçlü olacağız. “

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Suna, Ceylan, CHP, İlkadım, Kadın, Kolu, Başkanlığı’na, Tekrar, , Aday, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı