Haber Detayı
05 Nisan 2018 - Perşembe 23:19 Bu haber 1583 kez okundu
 
Taşçı’dan Akcagöz'ün iddialarına yanıt!
İshak Taşçı Tufan Akcagöz'ün iddialarına yanıt verdi
SİYASET Haberi
Taşçı’dan Akcagöz'ün iddialarına  yanıt!

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün kendisine yönelik ortaya attığı iddiaların, iftiradan öteye geçemediğini söyledi.

 Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Öyle iddia etmekle bu işler olmaz. Madem öyle, git yargıya. Ben tüm vaktimi, Atakum İlçesi için harcıyorum, böyle boş işlerle uğraşacak vaktim yok” dedi.


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bir siyasi partinin il başkanı tarafından kendisine yönelik yapılan ithamların gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, “Gazetelere çıkmak, gündemde kalmak için başka çareleri yok. İddiaların tamamı yalandır. İddia etmekle bu işler olmaz, gerçekliğine inandıkları iddiaları için yargıya gitsinler” dedi.

Bir siyasi partinin il başkanının kendisini hedef alan açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak, önceliğimiz milletimize hizmet etmektir. Bu anlamda gereksiz eleştiriler ve saçma sapan iddialarla harcayacak vaktimiz yok. Gazeteye çıkmak, gündemde kalmak, kendisine seçimlerde bir rol üstlenmek isteyenler, yalanlar ve iftiralar üzerine kurulu açıklamalar yapıyorlar.

ELEŞTİRİ GİZLİ HAYRANLIKTIR

 İddia etmekle, kameralar önünde şov yapmakla bir yere varılamaz. İddiasının ya da iftirasının gerçek olduğuna inanan varsa, bu ülke yargı ülkesi, gitsin yargı önünde hesap sorsun. Bunlara cevap verecek kadar bile vaktim yok. Ben vaktimin tamamını Atakum İlçesini daha da yaşanılabilir bir kent yapmak için harcıyorum. İlçemize Osmanlı Hamamları, Seyir Terası, Yenimahalle Spor Tesisleri, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası gibi birbirinden önemli 79 projeyi hayata geçiren bir belediye başkanının, bu boş işlerle harcayacak vakti olabilir mi? Bizim yapacak çok işimiz var. Ama bu işlerimiz arasında, gereksiz polemiklere yer yok. Daha önce de söylemiştim, gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Taşçı’dan, Akcagöz'ün, iddialarına, , yanıt!,
Yorumlar
Haber Yazılımı