Haber Detayı
09 Haziran 2016 - Perşembe 22:11 Bu haber 2452 kez okundu
 
Taşçı: “Güçlü bir aileyiz..’
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, düzenlenen iftar buluşmasında Atakum Belediyesi çalışanları ve aileleriyle bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
Taşçı: “Güçlü bir aileyiz..’

Atakum Belediyesi çalışanları ve aileleriyle iftar yemeğinde buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bugün gelinen nokta itibariyle Atakum Belediyesi başarılı projelerle, önemli çalışmalarla anılıyorsa bunda en önemli etkenlerin başında personelimiz geliyor. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz” dedi.

 Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence Merkezinde düzenlenen iftar buluşmasına belediye çalışanları ile aileleri katıldı. Atakum Belediyesinin büyük ve güçlü bir aile olduğunu söyleyen Başkan Taşçı, bu ailenin parçası olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. İftar öncesi personel ve ailelerini eşi Fatma Taşçı’yla birlikte karşılayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çocuklarla yakından ilgilendi.

Atakum Belediye çalışanlarının, Atakum halkına en iyi hizmeti sunmak adına gecesini gündüzüne kattığını söyleyen Başkan Taşçı, “Atakum Belediyesi çalışanları özverili bir performans ile halkımıza en iyi hizmeti sunmak için mücadele eden güçlü bir aileyi oluşturuyor. Biz de bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bugün gelinen nokta itibariyle Atakum Belediyesi başarılı projelerle, önemli çalışmalarla anılıyorsa bunda en önemli etkenlerin başında personelimiz geliyor. Daha büyük işlere hep birlikte imza atacağız. Atakum halkının daha iyi şartlarda yaşaması, daha güzel projelerle buluşması için verdiğimiz mücadeleye destek olan Atakum Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Taşçı:, “Güçlü, bir, aileyiz..’,
Yorumlar
Haber Yazılımı