Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 18:56 Bu haber 1401 kez okundu
 
Tekkeköy Belediyesi Korona virüs Önlemlerini Arttırıyor
Tekkeköy Belediyesi ekipleri korona virüs salgınına karşı dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Tekkeköy Belediyesi Korona virüs  Önlemlerini Arttırıyor

Tekkeköy Belediyesi'ne bağlı ekipler ilçenin tamamındaki okullar, camiler, mescitler, tesisler, kamu kurumları, parklar, çocuk oyun alanları, belediye hizmet binaları, konaklar, kompleksler ve tüm ortak kullanım alanlarını tepeden tırnağa dezenfekte edip temizliyor.

 

Ekipler ilçedeki tüm işyerleri ve ticarethanelere teker teker girerek ayrıntılı olarak ilaçlayıp dezenfekte etti.
 

Tekkeköy’ün her yerinde dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Dünyada hızlı bir şekilde yayılan ve Türkiye’de de görülen korona virüsü ile mücadele için bizde yerelde ilk andan itibaren dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarımıza başladık. Belediyemizin bütün birimleri ve personel ile topyekün çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

. Birlik beraberlik içerisinde bu süreci, inşallah birlikte atlatacağız. Yayınlanan, ilan edilen kurallara herkes mutlaka uymalı ve tedbiri elden bırakmamalı. Bakanlıklarımızın, kurumlarımız yayınladığı tedbirlere uyarılara harfiyen uymalıyız. Ayrıca toplu alanlardan uzak durmalı ve gönül selamı ile selamlaşmaya dikkat etmeliyiz. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Tekkeköy, Belediyesi, Korona, virüs, , Önlemlerini, Arttırıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı