Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 16:56 Bu haber 566 kez okundu
 
Tekkeköy Belediyesi Koronavirüs Önlemlerini Artırdı
Tekkeköy'de Belediye ekipleri korona virüsüne karşı dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Tekkeköy Belediyesi  Koronavirüs Önlemlerini Artırdı

Ekipler  pazar yerleri, sokaklar, caddeler,  yollar ve kaldırımları tazyikli antibakteriyel sabunlu su ile yıkayarak dezenfekte ediyor.

 

Tekkeköy Belediyesi'ne bağlı ekipler ilçenin tamamındaki okullar, camiler, mescitler, tesisler, pazar yerleri, kamu kurumları, parklar, çocuk oyun alanları, belediye hizmet binaları, konaklar, kompleksler, işyerleri, ticarethaneler ve tüm ortak kullanım alanlarını, cadde, sokak, yollar  ve  kaldırımları tazyikli antibakteriyel sabunlu su ile yıkayıp dezenfekte etmeye devam ediyor.


 


"Tedbirleri arttırdık"

 

 

Farklı alanlarda ve farklı mekanlarda dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam edildiğini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Korona virüse karşı tedbirlerimizi ilk andan itibaren alarak, dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarımıza başladık. Belediyemizin bütün personeli ile çalışmalarımızı sürdürerek  mücadele verdik. Ekiplerimiz ara vermeden her alanda çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birlik beraberlik içerisinde bu süreci, inşallah birlikte atlatacağız.

 

 

Herkes yayınlanan, ilan edilen kurallara mutlaka uymalı ve tedbiri elden bırakmamalı. Bakanlıklarımızın, kurumlarımız yayınladığı tedbirlere uyarılara harfiyen yerine getirmeliyiz. Ayrıca toplu alanlardan uzak durmalı ve sokağa çıkmamalıyız. Bizler tüm ekiplerimiz ile vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz bizler onlar ve sevdikleri için çalışıyoruz. Onlarda bizlerin ve sevdiklerinin hayatı için evde kalsınlar. Dedi..

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Tekkeköy, Belediyesi, , Koronavirüs, Önlemlerini, Artırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı