Haber Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 13:55 Bu haber 1706 kez okundu
 
Tekkeköy'de filenin yıldızları yetişiyor
Samsun’un Tekkeköy İlçesindeki Yaşar Doğu Spor Salonu'nda haftanın 3 günü geleceğin yetenekli voleybolcuları yetiştiriliyor.
SPOR Haberi
Tekkeköy'de filenin yıldızları yetişiyor

Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen  küçük-yıldız-genç kategorilerinde geleceğin Milli Voleybolcularını yetireceklerini belirten Voleybol Antrenörü Vasfiye  Uçan, ”Açmış olduğumuz  spor okulunda  Voleybolun kurallarını en iyi şekilde öğretiyoruz. Buradan yetişecek olan kaliteli sporcularımızı öncelikle İlçemize, ilimize ve de Milli takımımızın kadrolarına dahil etmek için çalışmalarımızı yönde sürdürmekteyiz. Çocukların bizlere emanet eden velilerimizin desteğini de arkamıza alarak yolumuza devam ediyoruz ”diye konuştu.

Geçmiş yıllarımızda olduğu gibi bu yılda aynı duygu düşünceler doğrultusunda geleceğin filenin yıldızlarını yetiştireceklerinin ifadesini kullanan Voleybol Antrenörü Vasfiye Uçan ,"İlçemizde açmış olduğumuz spor okuluna büyük bir katkısı olan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak,a  Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak'a  Tekkeköy Kaymakamız Sayın Günay Öztürk'e .Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Sayın Ahmet Güral Karayılmaz ile Tekkeköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Zıya Aydın'a ben ve sporcularının adına teşekkür ediyorum, Bizlere vermiş olduğu büyük bir desteğin karşısında elimizden gelenin en iyisini layıkla yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ”dedi.
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Tekkeköy'de, filenin, yıldızları, yetişiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı