Haber Detayı
01 Ağustos 2016 - Pazartesi 18:22 Bu haber 1997 kez okundu
 
Tekkeköy ‘de Konvoylu Nöbet
Tekkeköy organize birlik karayolları yük taşıma kooperatifi demokrasi nöbetine destek vermek amacıyla ekmek tekneleri kamyon ve tırları ile Tekkeköy’den Cumhuriyet meydanına büyük bir konvoy düzenledi.
- Haberi
Tekkeköy  ‘de Konvoylu Nöbet

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, ‘‘Tekkeköy organize birlik karayolları yük taşıyıcılar kooperatifi demokrasi nöbetine destek vermek amacıyla ekmek tekneleri kamyon ve tırları ile Tekkeköy’den Cumhuriyet meydanına büyük bir konvoy düzenledi. Bizimde katılımımızla onlarca tır ve kamyon bayraklarla süslenmiş şekilde Cumhuriyet meydanına giriş yaptı. Korna sesleri ve araçları ile demokrasi nöbeti tutan halka desteklerini gösterdiler. Tekkeköy her zaman olduğu gibi yine farkını htirdi. İlçemiz halkının kararlı duruşu ve demokrasiye sahip çıkması bizleri gururlandırıyor’’ dedi.

"7 Ağustos Pazar akşamına kadar meydanlardayız”

Demokrasi nöbetlerinin meydanlarda ilk günkü katılımla devam ettiğini belirten Başkan Togar , " 15 Temmuz darbe girişiminin ardından siyasi görüşü ne olursa olsun tüm Türkiye tek yürek oldu. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Fettullahçı terör örgütünün darbe girişimine karşı herkes sokaklara meydanlara döküldü ve bu kalkışmayı önledi. Başkomutanımız demokrasi nöbetlerinin 7 Ağustos Pazar gecesi son bulacağını açıkladı. Bizlerde Pazar gününe kadar nöbetimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" diye konuştu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Tekkeköy, , ‘de, Konvoylu, Nöbet,
Yorumlar
Haber Yazılımı