Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 18:43 Bu haber 1167 kez okundu
 
Tekkeköy’de Minikler Ukulele Müziği seslendirdi
Tekkeköy 19 Mayıs Anaokulu'nda eğitim gören minik öğrenciler seslendirdikleri Ukulele müziği ile büyük bir beğeni kazandılar.
SANAT Haberi
Tekkeköy’de Minikler Ukulele Müziği seslendirdi

 

Tekkeköy 19 Mayıs Anaokulu tarafından Tekkeköy Gençlik Merkezi konferans solunda düzenlnen yılsonu etkinliğinde minik öğrenciler seslendirdikleri Ukulele Müziği ile davetlilere unutulmaz bir gün yaşattılar.

 Programın sonunda  ilçe Kaymakamı Edip Çakıcı tarafından  emeği gecen Öğretmen  Zeynep Çakmak ‘a şilt, velilere katılım belgesi, minik öğrencilere   ise  başarı  belgesi verdi.

İLKLERİN PESİNDEYİZ


Okul öncesi dönemde müzik etkinliklerinin çocuğun psikometri, duygusal, sosyal ve dil gelişimine etkisi büyük olduğunu hatırlatan Tekkeköy 19 Mayıs Anaokulu Müdürü Semra Güney, ”Projemiz ile öğrencilerimiz müzik aleti ukuleleyi tanıdılar ve çalmayı öğrendiler. Anne ve babalarımızda şarkılarıyla, türküleriyle eşlik ettiler. Okul aile işbirliğinin sağlandığı projemizde başta projemizin mimarı olan öğretmenimiz Zeynep Çakmak ’a, tüm öğrencilerimize ve velilerimize emeklerinden ve başarılarından dolayı tebrik eder, teşekkürlerimi sunarım ”dedi.

Etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Küçük, Tekkeköy Gençlik Merkezi Müdürü Serap Aydın, Okul Müdürleri ve veliler katıldı.
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Tekkeköy’de, Minikler, Ukulele, Müziği, seslendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı