Haber Detayı
18 Mart 2022 - Cuma 19:09 Bu haber 2501 kez okundu
 
Tekkeköy Esnaf Sanatkarlar odasında Deniz Çıkış dönemi
Tekkeköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası olağan genel kurulunda 3 adaylı seçimde Deniz Çıkış Başkan seçildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
Tekkeköy Esnaf Sanatkarlar odasında Deniz Çıkış dönemi

Tekkeköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Seçimli Olağan Genel Kurulu Tekkeköy düğün salonunda gerçekleşti.            Saat 11.00 da başlayan genel kurulda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından denetim ve mali raporlarının okunması oy birliğiyle kabul edildi. Ardından dilek temenniler bölümüne geçildi. Burada başkan adayları DENİZ ÇIKIŞ, Özcan KÜÇÜKALİ ve Mustafa YAPICI genel kurula konuşma yaptı.Konuşmaların ardından saat 12.00 da oy kullanımına başlandı. 

 

Oylama saat 17.00 itibariyle sona erdi. 

 

Mevcut başkan Özcan KÜÇÜKALİ beyaz listeyle, başkan adayı DENİZ ÇIKIŞ mavi listeyle, başkan adayı Mustafa YAPICI sarı listeyle sandığa gitti. 

 

Seçim sonuçları açıklandı. DENİZ ÇIKIŞ 305 oy alırken, mevcut başkan Özcan KÜÇÜKALİ 174 oy aldı. Başkan adayı Muatafa yapıcı ise 274 oy aldı, 6 oy geçersiz sayıldı. 

 

Bu sonuçlara göre DENİZ ÇIKIŞ en yakın rakibi Mustafa YAPICI'ya 31 fark atarak seçimi kazandı 

 

"Tekkeköy'ümüzü güzel günler bekliyor" 

 

Seçimin ardından konuşan Başkan ÇIKIŞ, "Bu seçimde kazanan taraf tüm Tekkeköy esnafları olmuştur . Seçimimiz, odamıza hayırlı ve uğurlu olsun. Tekkeköy'ümüzü güzel günler bekliyor. Emeği geçen, beni destekleyen ve desteklemeyen tüm esnaflarımızın yanındayım." diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Tekkeköy, Esnaf, Sanatkarlar, odasında, Deniz, Çıkış, dönemi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı