Haber Detayı
14 Eylül 2016 - Çarşamba 10:05 Bu haber 2210 kez okundu
 
Tekkeköy Selyeri Kavşağına trafik sinyalizasyon takıldı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ölümlü kazaların meydana geldiği Tekkeköy Selyeri kavşağına yapılan sinyalizasyon ve iyileştirme çalışmaların ardından Sanayi Mahallesi sakinleri tarafından adanan, adak kurbanı kesimine katıldı.
- Haberi
Tekkeköy Selyeri Kavşağına trafik sinyalizasyon takıldı

Samsun-Ordu karayolu Tekkeköy İlçesi Sanayi Mahallesi Selyeri mevkiinde yaşanan ölümlü kazaların ardından AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Karayolları yetkilileri ile yapmış olduğu görüşlerin ardından Selyeri Kavşağı mevkinde yol iyileştirme çalışmaları yapıldı. Çalışmalar kapsamında kavşağa trafik sinyalizasyon lambası da takıldı. 

Bir süre önce kavşağa trafik sinyalizasyon sistemi kurulması için adak adayan Tekkeköy Sanayi Mahallesi sakinleri, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy Sanayi Mahallesi Muhtarı Erol Kıllı, İlçe Teşkilat Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve mahalle sakinlerin katılımı ile kavşağın yan kısmında adak kurbanı kesti.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ'A TEŞEKKÜR
Söz konusu kavşakta sürekli kaza olduğunu, uzun zamandır trafik sinyalizasyon lambası konulmasını istediklerini hatta bunun için adak adadıklarını belirten Sanayi Mahallesi Muhtarı Erol Kıllı, "Burada sürekli trafik kazaları oluyordu. Yaşanan kazalarda mahalle sakinlerimizden de olmak üzere bir çok canlar verildi, kanlar aktı bizde bir defa kan akıtalım ama son olsun diye adak adamıştık. Çok şükür sinyalizasyon lambası konuldu. Buna vesile olan, büyük katkı sağlayan fırsat buldukça mahallemizde durup çalışmaları yakından takip eden Milletvekilimiz sayın Fuat Köktaş'a mahallemiz adına sonsuz teşekkürler ediyorum." dedi. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Tekkeköy, Selyeri, Kavşağına, trafik, sinyalizasyon, takıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı