Haber Detayı
17 Ekim 2016 - Pazartesi 13:02 Bu haber 2382 kez okundu
 
Tekkeköy Tramvay Hattı açıldı
Vali İbrahim ŞAHİN, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan Canik Balıkçı Barınağı- Tekkeköy raylı sistem hattının açılış törenine katıldı.
BİLİM-TEKNOLOJİ Haberi
Tekkeköy Tramvay Hattı açıldı

Vali  İbrahim ŞAHİN, Samsun Büyükşehir Belediyesi Tekkeköy raylı sistem hattının ikinci ayağı Canik Balıkçı Barınağı-Tekkeköy arasında tamamlanan bölümün açılışını gerçekleştirdi.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR, “Bugün yüzyılın hizmetiyle bizi buluşturduğuna inandığım özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımız ve çok değerli mesai arkadaşlarına bu büyük hizmeti Tekkeköy’e getirdiği için ilçem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından Vali  İbrahim ŞAHİN, protokol üyeleri ile birlikte raylı sistemle Tekkeköy- Canik Balıkçı Barınağı’na durağına seyahat gerçekleştirildi.

Canik Balıkçı Barınağı-Tekkeköy raylı sistem açılışına ayrıca, Samsun Milletvekili Ahmet DEMİRCAN, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Tekkeköy, Tramvay, Hattı, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı