Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:33 Bu haber 1101 kez okundu
 
Terme'de "Bir fikrim var" projesi hayata geçti
Terme Belediyesi vatandaşların yönetime katkısını sağlamak için "Terme İçin Benim De Bir Fikrim Var!" projesini hayata geçirdi.
KÜLTÜR Haberi
Terme'de

Terme Belediyesi tarafından, vatandaşların belediyenin yapmış olduğu çalışmalara katkı sunması amacıyla "Terme için benim de bir fikrim var" projesini hayata geçirildi. 

 

Başkan Kılıç, “Değişikliklere ve yeniliklere ayak uydurarak günümüz şartlarında olması gerektiği gibi bir belediyecilik anlayışı ile hizmet etmek istiyoruz. Bu konuda gerçekten çok ciddi heyecanımız var.” dedi.

 

 “ŞEHRİMİZİ BİRLİKTE YÖNETELİM”

İlçeyi daha da güzelleştirmek, aidiyet duygusunu pekiştirmek, halkın yaşam kalitesini ve konforunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Göreve ilk geldiğimiz günlerde ortak akıl vurgusu yapmıştık ve ortak akılla şehri yöneteceğimizi ifade etmiştik. Bir Belediye Başkanı her konuda uzman olamaz. Herkesin, her kişinin bir uzmanlık alanı vardır. İnşallah bizlere buradan vatandaşlarımız düşüncelerini aktaracak, biz de Terme’yi bu şehirde yaşayan, yaşamayan Termeliler ile birlikte en güzel şekilde birlikte yöneteceğiz.” dedi.

 

 

 

Fikirlerin ortaya çıkmasının önemine değinen Başkan Kılıç, fikirlerin paylaşılmasının da çok önemli olduğunu aktararak sözlerini şöyle tamamladı:  ‘’Bir Fikrim Var’’ projesindeki amacımız ;  İlçemize ve geleceğimize katkı sağlayacağına inandığınız bir fikriniz var ise bizimle paylaşmanız ve vatandaşlarımızın herhangi bir alanda öneri ve fikirlerini belediyemiz birimlerine doğrudan aktarabileceği bir kanal oluşturmaktır.

Fikirleriniz ilçemizin gelişmesi ve yol göstermesi açısından bizler için çok önemlidir. İnanıyoruz ki Terme’yi seven her insanın mutlaka düşündüğü çok güzel fikirleri vardır. İlçemizin ilerleyişi her birimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağından fikir, proje ve düşüncelerinizi http://termeninfikri.terme.bel.tr/ üzerinden bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.”diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Terme'de, "Bir, fikrim, var", projesi, hayata, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı