Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 12:39 Bu haber 266 kez okundu
 
Terme’de yerel buluşmalar toplantısı
Kaymakam Mehmet Parlak başkanlığında "yerel buluşmalar" toplantıları düzenlendi.
SİYASET Haberi
Terme’de yerel buluşmalar toplantısı

Terme ilçesinde Kaymakam Mehmet Parlak başkanlığında,  Belediye Başkanı Ali Kılıç ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle halkının katılımı ile Çangallar ve Sivaslılar mahallelerinde "yerel buluşmalar" toplantıları gerçekleştirildi.

Kaymakam Mehmet Parlak, toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve vatandaşların hayat şartlarını iyileştirmekle görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

“HEDEFE BİRLİKTE VARACAĞIZ”

Terme’nin her noktasında insanların yaşamaktan zevk aldığı bir Terme hayal ettiklerini belirterek mahalleliye seslenen Başkan Ali Kılıç, “Önümüzdeki 5 yıllık süreçte Termemizin yarınlara çok daha güçlü bir şekilde hazırlanabilmesi için ekibimizle birlikte elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bu yükü kaldıracaksak meclis üyelerimizle, teşkilatlarımızla, sivil toplum kuruluşlularımızla, muhtarlarımızla ve hemşerilerimizle birlikte çalışacağız. Toplumun bütününü kuşatan bir yaklaşımla hareket ederek hemşehrilerimizin tamamının huzurlu ve mutlu olmasını sağlayacak bir yol haritasıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Göreceksiniz, çok güzel işler yapacağız” dedi.

“HALK EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ”

Toplantılarda mahallelinin sorunlarını tek tek dinleyen ve mahalleleriyle ilgili beklentilerini kayda geçen Başkan Kılıç, “82 mahallemizin birlikte gelişmesi, büyümesi ve birlikte zenginleşmesinin mücadelesini vereceğiz. Bu mücadeleyi verirken de en büyük destekçimiz siz vatandaşlarımız olacak. Vatandaşlarımızla konuşarak, istişare ederek, onların arzu ve isteklerini dinleyerek çözümü de yine birlikte bularak hizmetlerimizi gerçekleştirmiş olacağız. “ şeklinde konuştu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Terme’de, yerel, buluşmalar, toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı