Haber Detayı
20 Ağustos 2016 - Cumartesi 14:28 Bu haber 3540 kez okundu
 
Terme Devlet Hastanesi'ne Yatırımcı Aranıyor
Son günlerde yapılan yatırımlar ve turizm atağı ile gündeme gelen Terme'de Belediye Başkanı Şenol Kul arayışlarını sürdürüyor.
- Haberi
Terme Devlet Hastanesi'ne Yatırımcı Aranıyor

Terme'ye yeni Devlet Hastanesi'nim yapılmasıyla atıl duruma düşen eski Terme Devlet Hastanesi'nin otel ve konaklama tesisi yapılması gündemde . Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Devlet Hastanesi'ni konaklama tesisi yapmayı planladıklarını bu nedenle yatırımcı arayışına girdiklerini söyledi.

Terme Devlet Hastanesi'ni konaklama tesisi haline getirececek yatırımcılara her türlü kolaylığı sağlamak için gerekeni yapacaklarını belirten Kul, " Terme, Tarım, Turizm ve Doğası ile gündeme gelmeye devam ediyor. Biz de Terme'nin doğal güzellikjlerini bozmadan, denizi, ormanı, tarihi ile tanıtmayı ve Türkiye ve Dünya Turizminin hizmetine sunmayı planlıyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Terme'de en önemli eksik olan konaklama tesisleri sorununun çözümü için de yatırımcı bekliyoryuz. ilk aşamada yeni Devlet Hasatanesi,nin hizmete açılmasıyla atıl duruma düşen eski devlet hastanesi binası var. Burası konaklama tesisi yapılmaya uygun. Burayı konaklama tesisi yapmak isteyen yatırımcılara her türlü kolaylığın sağlanması için gereken desteği vermeye hazırız. yatırımcıları Terme'ye konaklama tesisi ve otel yapmaya davet ediyoruz." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Terme, Devlet, Hastanesi'ne, Yatırımcı, Aranıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı