Haber Detayı
10 Ekim 2016 - Pazartesi 10:42 Bu haber 1803 kez okundu
 
Terör Artık Bitirilmeli!
CHP İl Samsun Başkanı Tufan Akcagöz, Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Durak Jandarma Karakolu'na bomba yüklü araçla yapılan saldırıyı kınadı ve terörün artık bitirlmesi gerektiğini söyledi.
SİYASET Haberi
Terör Artık Bitirilmeli!

Saldırının ardından bir mesaj yayınlayan CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz, " sonucu şehit olan, başta Samsunlu hemşehrilerimiz Jandarma Uzman Çavuş Bayram Aksu ve Jandarma Uzman Çavuş Ercan Bayraktar olmak üzere tüm askerlerimize Allah'tan rahmet, Türk milletine baş sağlığı diliyoruz. Yaralılarımız umarız en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar. 

          Terör artık bitmeli, bitirilmelidir. Askerlerimizin, vatandaşlarımızın ölmesine artık tahammül edemiyoruz. Terörle mücadele konusunda hükümete tam destek veriyoruz. Terörün kökü kuruyana ve tek bir vatandaşımızın dahi canı emniyette olana kadar terörle mücadele edilmelidir." dedi.

Terör sadece askerlerimizi hedef almadığını belirten Akcagöz, "Şehitlerimizle birlikte millet olarak bizler de ölüyoruz. AKP hükümetine düşen, bu kirli terör batağından ülkeyi kurtarmaktır. Acılarımız çoğalıyor, yaralarımız kangrenleşiyor. Çocuklarımızı, barış içinde yaşayan bir coğrafyada büyütmek hepimizin hakkıdır. Terör belası mutlaka son bulmalıdır. Teröre destek olan her kim varsa mutlaka cezasını görmelidir. 
         Şehitlerimize minnettarız. Ruhları şâd olsun. Mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza acil şifa diliyoruz. Türk milletinin başı sağ olsun. " diye konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Terör, Artık, Bitirilmeli!,
Yorumlar
Haber Yazılımı