Haber Detayı
03 Eylül 2016 - Cumartesi 16:37 Bu haber 1454 kez okundu
 
TİSKON 2017 İÇİN START VERİLDİ
21 - 22 Ekim 2017 tarihinde Samsun’da gerçekleştirilecek olan “V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi” çalışmalarına başlandı.
EKONOMİ Haberi
TİSKON 2017 İÇİN START VERİLDİ

TİSKON-2017 Kongre ve Sergisi hazırlık çalışmaları kapsamında Düzenleme Kurulu Toplantısı’nın birincisi Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

8 ilin MMO Temsilcilerinin katıldığı Düzenleme Kurulu 1. Toplantısına MMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tahsin AKBABA, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan ER, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, MMO Adana Şube Üyesi Serol AYSAN, MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet İhsan TAŞKINSEL, MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Saadet SAYIN, MMO İzmir Şube Üyesi Yüksel YAŞARTEKİN, MMO Kayseri Şube Yönetim Kurulu Üyesi Murat KARASAKAL, MMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ömer AYDIN, MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Akar TÜLÜCÜ ve MMO Trabzon Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdullah ÇUVALCI katıldı.


Toplantıda Kongrenin amacı ve kapsamı, kongre yeri ile ilgili çalışma, düzenleme kurulu toplantı takvimi, yürütme kurulu, danışmanlar kurulu, kongre sekreteri, çağrı bildirisi, gelir-gider bütçesi ve kongrenin duyurusu konuları görüşüldü. 

Toplantı ile ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN;” V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi Makina Mühendisleri Odası 46. Dönem Çalışma Programı kapsamına alındı. Kongre ve Sergi, 2017 yılında Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Sekretaryalığında Samsun’da düzenlenecek .Yapılacak olan Kongre Yürütme Kurulu Toplantıları sonucu çalışmalar şekillenecek. Kongrenin ana teması konusunda sektör temsilcileri ile yapılacak olan değerlendirme sonucunda karar verilecek. Amacımız ülkemizin teknoloji yoğun, katma değeri yüksek üretim altyapısının arttırılarak verimliliğin yükseltilmesine katkı sağlayamaktır.” Dedi. .

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: TİSKON, 2017, İÇİN, START, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı