Haber Detayı
04 Ağustos 2016 - Perşembe 16:17 Bu haber 1706 kez okundu
 
TOK; MÜDÜRLERİ UYARDI
Belediye olarak yatırımların açılış ve temel atma takvimini açıklayan Başkan Tok, Darbe teşebbüsünün yatırımlara engel olmadığını kaydetti.
- Haberi
TOK; MÜDÜRLERİ UYARDI

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Hizmet Binası Toplantı Salonunda birim müdürleri ile toplantı yaptı.  
Toplantıda FETÖ Terör örgütü tarafından yapılan hain kalkışmaya nefretle tepki gösteren Başkan Tok, " Devlete ve millete ihanet çetesi olan FETÖ terör örgütü hakkında  müdürleri uyardı.
FETÖ terör örgütü mensubu veya bağı olanlarının kamudan uzaklaştırıldığını söyleyen Başkan Tok, Ülkemize ve milletimize ihanet eden bu çetenin 15 Temmuz'da neler yaptığını, milletin bu darbe teşebbüsü karşısında canlarını hiçe sayarak kurşuna siper oldu, tankın altına attı. Kolay püskürtülmedi bu darbe girişimi.  Kamudan tamamen temizlenmediler. Hala arınmış değil. Bizimde bu konuda üzerimizde önemli bir sorumluluk var. Bu hususta konunun takipçisi olacağım" dedi.

DARBE GİRİŞİMİ YATIRIMLARA ENGEL DEĞİL
Türkiye'nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlediğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Darbe teşebbüsünün yatırımlara engel olmadığını ifade etti. Ülke ekonomisinin sağlam olduğunu gelecek endişesinin olmadığını belirten Başkan Tok, belediye olarak açılışı yapılacak olan projelerin takvimini açıkladı.-

TOK,  "YATIRIMLARIN AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TARİHLERİNİ AÇIKLADI"
Derebahçe Sosyal Tesisi'nin bu ayın sonunda tam teşekküllü olarak açılışa yetiştirileceğini ifade eden Başkan Tok,  Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'nin 29 Ekim'de, İhaleye çıkılan Yeni Belediye Hizmet Binasını  ise, ihale ve bekleme süresi ile birlikte Kasım ayında temel atacaklarını söyledi. 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: TOK;, MÜDÜRLERİ, UYARDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı