Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 11:08 Bu haber 9622 kez okundu
 
Trabzon öğretmen okulu mezunları 3. kez Samsun'da buluştu
Samsun ve çevresinde oturan Trabzon öğretmen okulu ve lisesi mezunları 3. kez bir araya geldiler
- Haberi
Trabzon öğretmen okulu  mezunları 3. kez Samsun'da  buluştu

Trabzon öğretmen okulu ve lisesi mezunları bağlarını koparmıyor. Bu yıl 3. kez Halil Boz ve  Ali Rıza Can'ın koordinatörlüğünde bir araya gelen mezunlar Öğretmenevi'nde buluştular. 
Geleneksel hale gelen buluşma ile ilgili olarak bir açıklama yapan Halil Boz, "  Okul mezunları olarak Türkiye Büyük 2018 yılı buluşmasını Samsun’da 27-28 Nisan tarihlerinde yapacağız. Bu buluşma da Vezirköprü Kanyon'u ve Kunduz Ormanları'nda gezerek Samsun dışından gelenlerie Samsun'u tanıtacağız.

Bu günkü toplantımızda Samsun'da yaşayan 40 mezunumuzla bir araya geldik.  
Geçen yıl Çanakkale’de Trabzon Öğretmen Okulu mezunları olarak bir orman kurduk. Her yıl bakımını yaptırıyoruz. Aramızda ekonomik sıkıntısı olan okul arkadaşlarımıza katkıda bulunarak onların da aramıza katılmasını etkinliklerde bulunmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda bizler soyadları farklı aynı ailenin çocukları olarak hareket etmekteyiz. 
Birlikteliğimizi kuvvetlendirmek için yılda bir kere bölge toplantısı yapıyoruz. Yılda bir kere de Türkiye genelinde Trabzon Öğretmen Okulu ve Lisesi mezunları olarak toplanıyoruz." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Trabzon, öğretmen, okulu, , mezunları, 3., kez, Samsun'da, , buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı