Haber Detayı
14 Aralık 2017 - Perşembe 16:07 Bu haber 1592 kez okundu
 
Trabzonlu Turizmciler Samsun’u gezdi
Trabzon'da faaliyet gösteren Turizm Acenteleri Sheraton Otel'de gerçekleşen Samsun Turizm ve İş Adamları Derneği (SAMTİAD) Kokteylinde bir araya geldi.
- Haberi
Trabzonlu Turizmciler Samsun’u gezdi

Samsun Turizm ve İş Adamları Derneği ile Sheraton Otel ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Trabzon’da faaliyet gösteren turizm acenteleri 3 gün boyunca Samsunun tarihi, turistik ve doğal yerlerini gezdi.

Gezi kapsamında Kuş Cenneti, Vezirköprü Kanyonu, Atakum Sahili, Doğu Park, Batı Park, Bandırma Vapuru, Samsun Kent Müzesi, Kavak’ta bulunan ahşap camiler, Ayvacık Gölü, Göğceli Çivisiz Camii, Salıpazarı’nın doğal güzellikleri ve Şelaleleri ziyaret edildi. Samsun'un önemli tarihi ve turistik yerlerini  gezen acente sahiplerinin çoğu Samsun’u ilk kez bu kadar kapsamlı gezdiklerini dile getirdi. Organizasyonu gerçekleştiren SAMTİAD ve Sheraton Otel yetkililerine misafirperverlikleri için teşekkürlerini ileten acente sahipleri, Samsun’u daha iyi tanımalarına vesile olan bu etkinlikten memnuniyetlerini dile getirdiler.

SAMSUN VE TRABZON TURİZMCİLERİ BİR ARAYA GELDİ

Kokteylde konuşan SAMTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakır, “Etkinlikle amacımız Karadeniz’in iki önemli güzide şehrinin turizmcilerinin bir araya gelip kaynaşması ve Samsun’u misafirlerimize tanıtmaktı. Bu etkinliğe desteği olan Sheraton Otel’e ve katılım gösteren acente sahiplerine teşekkür ediyorum. Ayrıca derneğimize desteklerini gösteren Vezirköprü, Salıpazarı ve Kavak Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederim.” diye konuştu.

Trabzonlu acente sahiplerinin katılımıyla gerçekleşen kokteyle Samsun'da faaliyet gösteren acente sahipleri de katıldı. Kokteylde SAMTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakır, Samsun Sheraton Otel Genel Müdürü Savaş Türkay, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Kavak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Kemal Demiroğlu, 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yetkin Bulut, SAMTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sheraton Otel yetkilileri yer aldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Trabzonlu, Turizmciler, Samsun’u, gezdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı