Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 09:43 Bu haber 7223 kez okundu
 
Türk Kızılay'ı Canik Şubesi Göl Alan İmam-Hatip Ortaokulu’nda
Türk Kızılay’ı Canik Şubesi merhametli elini Göl Alan İmam-Hatip Ortaokulu’ndaki ihtiyaç sahibi olan öğrencilere uzattı.
ÇOCUK Haberi
Türk Kızılay'ı Canik Şubesi Göl Alan İmam-Hatip Ortaokulu’nda


Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,” ihtiyaç sahibi olan öğrencilerin Türk Kızılay’ı olarak, her zaman yanlarındayız”dedi. 

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Gönüllüleri ile birlikte hazırladıkları paketleri vermek üzere Göl Alan İmam-Hatip Ortaokulu’na giden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar ile Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs tarafından ihtiyaç sahibi olan öğrencilere sınıflarında verildi

ÇOCUKLARIMIZ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
Gölalan mahallesi muhtarı Cemal Memu’unda da hazır bulunduğu dağıtım töreni sonrasında konuşan Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,”Bizler merhamet eliyiz. Çocuklarımız en iyisini hak ediyor. Kırsalda okumaya çalışan yavrularımızın yanındayız. Onlar okula giderken artık üşümeyecek. Türk Kızılay’ı Gönüllülerine teşekkür ediyorum ”şeklimde konuştu.
       
ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLDULAR
Dağıtım töreni ile ilgili açıklama yapan Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar,” Türk Kızılay’ı her zaman her yerde olduğu gibi bugünde burada kimsesizlerin kimsesi olarak öğrencilerimizin yanında oldular. Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs hanımefendiyi kutluyorum ”diye konuştu. 
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Türk, Kızılay'ı, Canik, Şubesi, Göl, Alan, İmam-Hatip, Ortaokulu’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı